26°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu
06 Temmuz 2018 16:12

Mükemmel yaz vücudu tek gecede sahip olabileceğiniz bir şey değil.

Mükemmel yaz vücudu tek gecede sahip olabileceğiniz bir şey değil. Uzmanlara göre boyunuz kısaysa kilo vermeniz kolay değil, kısa boylu kadınların metabolizması uzun kadınlara göre daha yavaştır. PembeNar olarak istediğiniz kiloda olmasanız bile harika gözükebilmeniz için 8 hile yazdık.
Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu

1-Doğru fotoğraf açısı

Doğru açınızı bilmek çok önemli, bir insan açıya göre çok zayıf da gözükebilir, çok kilolu da. Bir örnek vermemiz gerekirse soldaki fotoğrafta vücudu hafifçe kameraya döndürerek sıkı bir karın görüntüsü ortaya çıkmış, sağdaki fotoğrafta ise aynı kişi kameraya karşı yan durduğunda karnı dışarıda ve büyük şekilde gözüküyor. Daha sıkı gözükmenin anahtarı vücudunuzun kenarını biraz öne doğru döndürerek durmak.

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu
2-Doğru mayoyu seçmek

Kıvrımlı kadınların en büyük endişesi mayo içerisinde güzel gözüküp gözükmemektir. Genelde tek parça mayokiniler ya da yüksek belli bikiniler içerisinde güzel gözükürler. Büyük göğüslü kadınlar için güçlü desteğe sahip bikiniler önemlidir, büyük kalçalı kadınlar içinse ipli bikiniler giyilmesi önerilir.

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu
3-Topuklu ayakkabı giyin

Topuklu ayakkabılar, özellikle de sivri burunlular bacakları olduğundan çok daha ince gösterir. Bu tarz ayakkabılar kalçalar da dahil tüm vücudu çok zarif gösterir.

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu
4- Bronzlaşın ya da sahte bronzluğa sahip olun.

Bronz ten bacakları daha zayıf ve çekici gösterir.  Güneşlenmeyi deneyin, eğer güneşlenemiyorsanız bronz görünüm sağlayan ürünler kullanın. Sahte bronzluğu sağlayan ürünler problem yaratabildiği için cildinizi nemlendirmeyi unutmayın.

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu
5- Olduğundan güzel gösteren kıyafetler giyin

Vücudunuza oturan kıyafetleri tercih etmek görünümünüzde dünyalar kadar fark yaratacaktır. Vücudunuza çok büyük veya çok küçük gelecek kıyafetler tercih etmeyin. Yüksek yırtmaçlı elbiseler giyin, bacaklarınızı göstermekten çekinmeyin.

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu
6-Belinize odaklanın

Genellikle belin vurgulanması kadınsı bir siluet yaratmaya yardımcı olur ve ekstra birkaç kiloyu saklar. Bir sonraki alışverişinizde daha fit kıyafetlere bakabilirsiniz,ya da kıyafetlerinize kemerle birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu
7-Kambur durmayın

Dik ve düzgün oturmak büyük fark yaratır. Karnınızı düz gösterir, görünüşünüzdeki birkaç kiloyu saklar. Aynı zamanda sağlığınız için de iyidir. Sırtınızı düz, omuzlarınızı geride tutun.

Yazın mükemmel görünmek için 8 ipucu Kaynak: www.milliyet.com.tr

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP