26°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Yaz mevsiminin en rahat ayakkabısı espadril

Yaz mevsiminin en rahat ayakkabısı espadril
18 Haziran 2016 16:00

Espadriller ile yaz boyunca hem çok konforlu hissedip hem de çok şık görünebilirsiniz.

Yaz mevsiminde giyinirken şıklık kadar rahatlığa da önem vermek gerekiyor. Zira eğer mevsime uygun ve rahat giysiler ile ayakkabılar seçmezsek sıcak yaz günleri kelimenin tam manası ile bir eziyete dönüşme riski taşıyor. İşte espadril ayakkabılar tam da burada devreye giriyor ve bizlere yaz boyunca rahatlığı ayaklarımızda taşıma şansı sunuyor.

Nostaljinin en güzel hali

Çocukluğumuzdan bugünümüze kalan en güzel şeylerden biri olan espadriller nostalji ile modernin kusursuz buluşması olarak ayaklarımızı süslemeyi sonuna kadar hak ediyor. Hafif ve ince espadriller ayaklarımızda yokmuşçasına bir konfor sunuyorlar.

Her kıyafet ile yakışıyor

Yazlık gardırobunuza en az bir çift espadril katmanız için en geçerli nedenlerden biri de her kıyafet ile birlikte kullanılabilmeleri. Aynı espadrili kot ya da kumaş pantolonlarla, taytlarla, şortlarla, elbise ve eteklerle kombin yaparak harika görünebilirsiniz. Bu da demek oluyor ki bir çift espadril ile gardırobunuza kurtarıcı bir parça katmış olacaksınız.

Toms espadrillerine dikkat!

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak yola çıkıp dünyanın en popüler ayakkabı markalarından biri haline gelen Toms espadrilin modern bir yorumu olarak son yıllarda gittikçe popüler hale gelmiş durumda.

Eğer hem alacağınız bir çift ayakkabı ile ayakkabısı olmayan bir çocuğun ayakkabı sahibi olmasını hem de yaz boyunca ayaklarınızın rahat etmesini ve şık görünmenizi sağlayacak bir çift espadril satın almak isterseniz Toms yeni sezon modellerine göz atabilirsiniz.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP