26°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Püsküllü çanta trendi

Püsküllü çanta trendi
18 Haziran 2016 12:00

Püsküllü çantalarla en cool duruşlar bu yaz da sizleri bekliyor. Bu havalı trende uymadan önce sizde haberimize bir göz atın ..

Püsküllü çanta  trendi kış aylarından beri dolu dizgin  yoluna devam ederken bayanlara kattığı cool bir çizgiyi de beraberinde getirmekte. Kış aylarından  beri en sevilen şekliyle nude ve gri, kemik, ekru, taba, kahve, toprak gibi tonlamalarla karşımıza çıkan püsküllü çanta trendi, yazınsa su yeşili, pudralar ya da mavi tonlarıyla   hala bayanların vazgeçilmezleri arasındaki  yerini koruyor.

Daha ziyade deri, vinlex, süet , kadife ya da  güderi  dokularda karşımıza çıkan püsküllü çanta trendi  sizlere cool olmanın yanında şık bir görüm de kazandırmakta.  Yaz aylarında da yazlık  güderi ya da süet veyahutta deri tarzlarındaki kafesli  yazlık bootylerle  birlikte rahatça kullanacağınız üstelikte şıklığı ve kaliteyi yakalayabileceğiniz püsküllü çanta trendini önümüzdeki aylar içinde de sık sık göreceğiz.

Yuvarlak, köşeli, kat  - kat ya da torba formlu bir çok  şekil ve tarzı bulunan püsküllü çantalarında kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken  noktaları bulunmakta elbette. Örneğin bu çantaların kimileri görüntü itibarıyla çok tip - top görüntüler verirken, bazılarıysa  çok daha uzun püsküllerden ya da  uzun ebatlardan oluşmakta. Örneğin bu tarz bir püsküllü çanta kullanacağınız zaman boyunuzun uzunluğuna çok dikkat etmelisiniz. Zira günümüzde hala boy uzunluğunu göz önünde bulundurmadan   ve vücut proporsiyonuna  dikkat etmeksiniz çanta kullanan bayanlar  mevcut.

Oysaki kısa boylu bayanlar kendi vücut uzunluğunun çoğunu kaplayan bu tür uzun püsküllü ve uzun boylu çantalardan kullanmamalı. Tam tersine mini ebatlarda püsküllere sahip olan mini saplı çantalardan kullanmalılar. Yanı sıra püsküllü çantalara en çok uyum sağlayan elbiseler düz - uzun tek parça elbiseler, uzun kimonolar ve jean kot ve şort  kombinleri olmakta.

 

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP