USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Ünlülerin Anneler Günü Paylaşımları

Ünlülerin Anneler Günü Paylaşımları
13 Mayıs 2018 13:42

Aralarında Gülben Ergen'le aşk yaşamaya başlayan Burak Törer ve yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu'nun da bulunduğu bir hayli şöhretli, Anneler Günü'nü yazdıkları özel iletilerle kutladı.

Aralarında Gülben Ergen'le aşk yaşamaya başlayan Burak Törer ve yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu'nun da bulunduğu bir hayli şöhretli, Anneler Günü'nü yazdıkları özel iletilerle kutladı.

İşte namlıların yaptığı paylaşımları...

SEREN SERENGİL

Annesi ve köpeğiyle resmini paylaşan Serengil altına şu anekdotu düştü: "Her gün farkını azıcık daha fark ettiğim, yanımda, arkamda, dağ gibi duran annem, senden değişik olduğumu düşündüğüm zaman diliminden, seni kavradığım, sana benzemeye başladığım zaman dilimine geçerken o süreçte yaptığım ve dinlemediğim her anın özrünün kabulünü rica ediyorum senden. Bir kız geliştikçe, yaşadıkça kavrıyor ve dediklerine geliyor annesinin... Ne kaderliyim ki beni doğru, samimi, rol model alınabilecek doğru yönlendirebilecek vizyonda bir anne yetiştirmiş! Bu, herkese kısmet olmuyor. Ben bu mevzuda da dünyanın en talihli çocuklarındanım sanıyorum! O surattan sana her şey için çok teşekkür ediyorum ve seni çok hoşlanıyorum benim asil annem. İyi ki varsın iyi ki benim annem sensin"

BURAK TÖRER

Sevgilisi Gülben Ergen'le olan resmini paylaşan Törer, "Başta kendi 3 evladı ve sonra tüm kimsesizlerin annesi olmak için uğraşan yüce gönüllü insan Gülben Ergen, başta kendi annem ve kardeşim olmak üzere senin ve tüm annelerin bu anlamlı gününü kutluyorum.Anneler günü yemeği devam ediyor" dedi.

DEMET AKALIN

"Anneler gününüz mübarek olsun. Benimde hem anacığım hem bende emeği olan yengem İlkay ablamın da anneler günü mübarek olsun"

LERZAN MUTLU

"Benim canım annem babam can verdiğinden beri tek aşkın ben oldum beni bu yaşamda hiç yalnız vazgeçmedin. Lütfen hiç vazgeçme seni vefatına çok hoşlanıyorum anneler günün ve senin nezdinde tam annelerin anneler günü mübarek olsun."

İZZET YILDIZDAN

"Cennet, annelerin ayaklarının altında... Tam annelerin anneler gününü kutluyorum"

SAFİYE CETMEN

"Canım oğlumun bana yolladığı resim, Anneler Günü için seni çok hoşlanıyorum oğlum benim çiçeği ile ben de tam annelerin Anneler gününü kutluyorum ellerinden öpüyorum."

KADİR DOĞULU

"Evvel seni doğuran annemin, sonra beni doğurup seni bulmamı sağlayan anneciğimin, sonra da tüm annelerimizin ellerinden öperim... Anneler gününüz mübarek olsun..."

ECE ERKEN

"Canım annem anneler günün mübarek olsun. Gerçi bize her gün anneler günü. Hadi gel tatilden özledik. Anneler günü dolayısıyla tüm annelerimizin, anne adaylarının bu özel gününü kutluyorum, annesini kaybedenlere de Allah'tan sabır diliyorum"

MUSTAFA FİLİKA

"Hayat annedir, Anneler Gününüz mübarek olsun."

NUR YERLİTAŞ

Şöhretli modacı rahmetli annesinin resmini paylaşarak altına şu anekdotu düştü: "Canım anam yoksun işte tüm annelerin günü mübarek olsun"

GURUR BÜYÜKTOPÇU

"Anneler gününüz mübarek olsun. Allah hepsine uzun ve sıhhatli ömürler versin. Hayatta olmayanlara da Allah'tan rahmet diliyorum.Annelerimizin kıymetini öğrenelim. Yalnızca bugün değil her gün"

YEŞİM SALKIM

"Annelerimiz anneler teyzeler halalar anne adayları, anne olamayan ama anne doğan tüm bayanlar Anneler Günü mübarek olsun. Her bayan 'Anne' doğar"

BUSE TERİM

"Beni anne yapan hoş kızlarım, analık yolculuğumda elimi sıkı sıkı yakalayan, bana hep dayanak olan canım kocam... "Allahın İzniyle bir gün onun gibi bir anne olurum" dediğim canım annem, kızlarımın biricik anneannesi... Anne yarısı, kızlarımın tetesi, bu yolda beni bir an olsun yalnız vazgeçmeyen canım ablam Merve Terim Çetin ve kızlarımın canı babaanneleri, sevgi, şefkat dolu Sema Bahçekapılı iyi ki varsınız, iyi ki annesiniz, iyi ki benim anne yarım, annemsiniz."

Kaynak: www.haberler.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP