USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Ünlü Oyuncu Ümit Erdim Baba Olduğunu Sosyal Medya Hesabından Duyurdu

Ünlü Oyuncu Ümit Erdim Baba Olduğunu Sosyal Medya Hesabından Duyurdu
13 Mayıs 2018 12:41

Ünlü oyuncu ve sunucu Ümit Erdim, "Ses" ismini verdiklerini kızını 9 Mayıs'ta kucağına aldı.

Ünlü oyuncu ve sunucu Ümit Erdim, "Ses" ismini verdiklerini kızını 9 Mayıs'ta kucağına aldı.

"DÜNYANIN EN HOŞ SANİYESİ"

Eşinin doğumuna giren Erdim, bebeğinin doğduğu anın resmini paylaşarak, "Dünyanın en hoş saniyesi bu resim karesi. Allah'ın mucizesine şahit olmak. Açıklamayı yok. 09.05.2018 günü kız babası oldum. Sevgili karıcığım, hanımcığım canımızın parçası en bedelli varlığımızı dünyaya getirdi." diyerek duygusal bir anekdot düştü. Ünlü oyuncu bu anekdotu, "Güzel geldin Ses Erdim" tümcesi ile bitirdi…

ÜMİT ERDİM KİMDİR?

Tiyatro ve dizi oyuncusu Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 senesinde Kocaeli'nde doğdu. İlkokul ve ortaokuldan sonra, İzmit Atılım Anadolu Lisesi'ni bitirdi. 1998 – 2003 seneleri arasında Kocaeli Megakent Belediyesi Kent Tiyatrolarında oynadı. 1997 senesinde Böyle mi Olacaktı isimli dizide misafir oyuncu olarak başladığı sanat hayatı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena isimli dizilerle devam etti. Bir Hayli dizide rol almasına karşın Hayat Bilgisi dizisindeki 'Var mısın Arif' kişiliğiyle belleklere kazındı. Ardından değişik dizilerin kadrosunda yer alan Ümit Erdim, Can Arkadaşım isimli köpek eğitim müsabakasında birinci olmuştu.

Dizi projelerinin yanı gizeme sunuculuk kariyerinde de galibiyetli bir performans gösteren Umut Erdim, 2015 imali Benzemez Kimse Sana" programında jüri azalığını üstlendi. Kimya mühendisi olan ve İngilizce- Türkçe çevirmenlik yapan Seda Çınarl'a 2017 Mayıs ayında nikah masasına oturdu. Oyunculuğa başladığı senelere göre çok fazla kilo veren Ümit Erdim, bir müddettir ekranlardan uzak bir hayat sürüyor.

Kaynak: www.haberler.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP