USD
25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Turkcell’den yeni nesil arama ve rehber uygulaması: UpCall

Turkcell’den yeni nesil arama ve rehber uygulaması: UpCall
06 Mayıs 2018 15:59

Yeni jenerasyon arama ve kılavuz uygulaması UpCall, yeni özellikleri ve tehlikesiz alt yapısıyla uslu telefonla arama yapmaya yeni ebat kazandırıyor.

Yeni jenerasyon arama ve kılavuz uygulaması UpCall, yeni özellikleri ve tehlikesiz alt yapısıyla uslu telefonla arama yapmaya yeni ebat kazandırıyor. Turkcell tarafından legal izinler çerçevesinde bireyin kılavuzunda kayıtlı olmayan numaralardan gelen çağrıların kime veya hangi müesseseye ait olduğunu gösteren uygulama, üstün özellikleriyle tüm aramaları tek bir ekrandan idaremeye ihtimal veriyor.

Türkiye’de mobil kullanıcıların yaşamına basitlikler getiren Turkcell‘in en son çözümlerinden UpCall, uslu telefondan arama yapma tecrübesini yeni bir ebada taşıyor. Turkcell’in dijital cerrah yolunda ehemmiyetli adımlarından biri olan uygulama, legal tertip etmeler kapsamında kullanıcıların verdiği izinlerle arayan kimliklerini, aranan bireylere bildiriyor. UpCall bu özelliği sayesinde güvenlik sarihleri oluşturmadan kullanıcıları için üstün hizmetler sunuyor.

Günde vasati 5 bin şahıs tarafından uslu telefonlara indirilen uygulama, şu ana kadar 2.4 milyon kullanıcı tarafından indirildi ve 850 bin şahıs tarafından etkin olarak kullanılıyor. UpCall’ın yaşama geçmesiyle birlikte takribî 140 milyon SMS de sevk edilmeden, dijitalleşerek uygulama içi bildirim iletisine dönüştü. İnovatif özellikleriyle kullanıcıların alkışını kazanan uygulama, çok yakında yeni tasarımı ve ara suratıyla Turkcell’lilerin kullanımına sunulacak. UpCall ile yapılan aramalar yenilikçi özelliklerle daha da şahsileşerek, Turkcell’in dijital altyapısı sayesinde tek ekrandan güvenle idarenecek.

ALAKANIZI ÇEKEBİLİR
Gözde modeller Samsung Galaxy S9 ve S9+ özel armağanlarla Turkcell’de

Bilinmeyen numara servisinde inovatif özellikler

Çok rakamda dikkat çekici özelliği tek bir uygulamada kullanıma sunan Turkcell mühendisleri, UpCall sayesinde uslu telefonların yaşama kazandırdığı basitliklere yenilerine ilave etti.

• Telefon kılavuzunda kayıtlı olmasa dahi arayanın kim olduğu telefon çalarken görünüyor.

•  Sekreter servisinden gelen sesli iletiyi, yazılı metne dönüştürüyor.

•  Aralamalarınıza mevzu ilave edilerek hangi nedenle arandığı daha telefon çalarken karşı tarafa iletiliyor.

•  Aramalara fotoğraf ve emocan ilave ederek cümbüşlü aramalar yapılabiliyor.

•  Grup oluşturarak tek tıkla gruptaki herkes aynı anda aranarak toplu görüşme yapılabiliyor, hep beraber sohbet etme ihtimali tanıyor.

•  Kılavuzde kayıtlı olmayan numaralar aranabiliyor, sistem içerisindeki arama özelliğiyle; en yakın nöbetçi eczane gibi gereksinimlere lokasyon bilgisiyle beraber erişilebiliyor.

• Tüm aramalar tek bir ekran üzerine idareyebilirken; sms ile hizmet alınan Turkcell arama servisleri için bilgilendirmeler artık UpCall içinden basitçe takip edebiliyor.

Turkcell UpCall’u indirmek ve kullanmak fiyatsız

UpCall’un bilinmez numaraları göstermesi için aranılan bireyin adının paylaşılmasına izin vermiş olması gerekiyor. Bunun için arayan bireyin kaydının Turkcell Kılavuz’de ya da Kılavuzlik Hizmetleri Servisi A.Ş’nin bilgi tabanında yer alması gerekiyor. Turkcell’in arama servislerinin üyeleri, bu SMS servislerinin tek bir platforma dönüştürülmüş hali olan UpCall üzerinden bildirimleri de fiyatsız alabiliyor. Uygulamaya dolaysız olarak alttan erişebilirsiniz.

Maliyet Fiyatsız Boyut 70.5 MB Yükle App Store Maliyet Fiyatsız Boyut Değişken Yükle Google Play Store

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP