18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Survivor 2019'a kimler katılıyor Murat Özdemir kimdir kaç yaşında MasterChef'ten neden kovuldu

Survivor 2019'a kimler katılıyor Murat Özdemir kimdir kaç yaşında MasterChef'ten neden kovuldu

24

18 Ekim 2018 11:00

Murat Özdemir kimdir MasterChef'ten neden kovuldu Murat Özdemir Survivor 2019'a mı katılacak soruların yanıtlarını araştırlanlar içindetayları bu haberimizde derledik. 'Yemekteyiz'

Murat Özdemir kimdir MasterChef'ten neden kovuldu Murat Özdemir Survivor 2019'a mı katılacak soruların yanıtlarını araştırlanlar içindetayları bu haberimizde derledik. 'Yemekteyiz' programındaki agresif tavırlarıyla dikkat çeken Murat Özdemir, sunucu Onur Büyüktopçu tarafından programdan kovulmuştu. Ardından MasterChef yarışmasına katılan Murat Özdemir yine programdan kovuldu. Acun Ilıcalı'nın merakla beklenen yarışması Survivor 2019 sezonu için geri sayım sürerken şaşırtıcı bir haber geldi. İddiaya göre, Yemekteyiz yarışmasından kovulduktan sonra MasterChef'e katılan ve ilginç tavırlarıyla sık sık adından söz ettiren Murat Özdemir, Survivor 2019'un ilk yarışmacısı oldu. Murat Özdemir'in yeni sezonda Survivor'da büyük etki yaratacağı konuşuluyor. Murat Özdemir hayat hikayesi ve hakkında merak edilenleri star.com.tr'den öğrenebilirsiniz.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP