USD
25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Street Fighter V: Arcade Edition'un yeni incisi tanıtıldı: Falke

Street Fighter V: Arcade Edition'un yeni incisi tanıtıldı: Falke
20 Nisan 2018 17:23

Birkaç ay önce oyunculara tanıtılan Street Fighter V: Arcade Edition, oyuncuları Street Fighter'ın ilk konseptine götürüyor ve belirli oyun modlarını ekliyordu.

Birkaç ay önce oyunculara tanıtılan Street Fighter V: Arcade Edition, oyuncuları Street Fighter'ın ilk konseptine götürüyor ve belirli oyun modlarını ekliyordu. Yapımcı Capcom, Street Fighter V'i halen desteklediğini göstermek için güncellemeler ve yeni karakterleri oyuna eklemeye devam ediyor. Yakında eklenecek karakterlerden birisi ise Falke olarak belirlendi.

 

Oynanışı M. Bison ve Ed'in karışımına benzyior

Capcom, arada sırada tembel olup, bazı karakterleri, diğerlerinin klonu olarak sunuyuor. Falke de bunlardan biri olarak görünüyor. Dövüş stili M. Bison ve Ed'in karışımına benzeyen Falke, 24 Nisan tarihinde satışa sunulacak. Capcom, karakteri şimdiden 6 dolar gibi bir fiyattan satışa sunmuş bulunmakta, fakat para harcamak istemiyorsanız, oyun içi para birimi olan Fight Money ile alma "şansınız" da (şansınız çünkü karakter yaklaşık 100.000FM değerinde) bulunuyor. Capcom, Falke'nin karakter yapısını ve dövüş stilini göstermek için bir fragman yayınladı. Fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP