21°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Selpak'tan özel parfümleme teknolojisi

Selpak
07 Temmuz 2018 12:17

Bu sayede cilde temas etmeyen parfümü ile Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdıhem yetişkin hem de çocuklarda güvenle kullanılabiliyor.Türkiye temizlik kağıdı sektörünün lider markası Selpak, parfümlü tuvalet kağıtlarına karşı olan önyargıları da siliyor.

Bu sayede cilde temas etmeyen parfümü ile Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdıhem yetişkin hem de çocuklarda güvenle kullanılabiliyor.

Türkiye temizlik kağıdı sektörünün lider markası Selpak, parfümlü tuvalet kağıtlarına karşı olan önyargıları da siliyor. Selpak, parfümlü tuvalet kağıdının cilde zarar verebileceğini, hassas cilde sahip kişiler ve çocuklar tarafından kullanılamayacağını düşünenlerin tuvalet kağıdı alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyor.

Selpak tarafından özel olarak geliştirilen Fresh Center teknolojisi ile parfüm,yaprağa değil tuvalet kağıdırulosunun iç kısmına uygulanıyor. Bu sayede parfüm cilt ile temas etmiyor.Hassas cilde sahip kişiler ve çocuklar tarafından da kullanılabilen Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdı,aynı zamanda çok beğenilen pudra kokusuyla banyoların havasını değiştirerek ferah bir ortamyaratıyor.
Dermotolojik olarak test edilen Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdı kendisi ve ailesi için en iyisini isteyenler için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. 

Kaynak: www.milliyet.com.tr

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP