USD
13°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

 

HABERALFA KULLANIM KURALLARI

 

1-) HABERALFA, herkese açık alanlara ve özel iletişim kanallarına sahip bir haberleşme platformudur. Kullanıcıların bu platformda öncelikle birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.

 

2-) Kullanıcı üyelerin, HABERALFA.com'un herkese açık alanlarına, özel mesaj alanlarına diğer üyelerin birbirlerine karşı tehdit, taciz, küfür, homofobik, cinsiyetçi ve hakaret içeren söylemlerde bulunması yasaktır. Aksi halde yorumlar HABERALFA yönetici ve editörleri tarafından silinecektir.

 

3-) HABERALFA üzerinden, kullanıcı üyenin yayınladığı içerikler, 3. Şahıslar hedef alınarak hazırlanmış, hakaret, ırkçılık, ayrımcılık, karalayıcı, altatıcı, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verecek ifadelere sahip olamaz. HABERALFA kullanıcısı bu şartları (Kullanıcı Sözleşmesi) taahhüt etmiştir.

 

4-) Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi'ni ihlal eden kullanıcılar, diğer kullanıcılara küfür, taciz, tehdit, hakaret vb. davranışlarda bulunamaz. Ayrıca diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini deşifre eden, elde ettiği bilgileri kişisel çıkarları için kullanan kullanıcı üyelerin hesapları HABERALFA tarafından kapatılacaktır. HABERALFA üyeliklerinin silinmesi hakkını saklı tutmaktadır.

 

5-) Kullanıcı üyelerin oluşturduğu içeriklerde, HABERALFA ile yapılmış bir anlaşma ya da HABERALFA’in izni olmadan reklam içeren, reklam niteliğinde olan ve backlink amacıyla kullanılan içerikler oluşturamaz.

 

6-) Kullanıcı üyeler yorumlarda, içeriklerin tamamında büyük harf kulanmamalıdır. Ayrıca site içerisindeki yorumlar Türkçe olmalıdır.

 

7-) HABERALFA, herhangi bir haberi, galeriyi, listeyi, karşılaştırmayı veya yorumu, herhangi bir sebep göstermeksizin ve kullanıcıyı uyarmadan değiştirme, güncelleme, kaldırma ve engelleme hakkına sahiptir. HABERALFA tüm bu haklarını saklı tutmaktadır.

 

8-) Kullanıcı üyelerin ve okuyucuların yargı mercilerine saygısızlık (küfür, hakaret, tehdit vb.) içeren veya içerme ihtimali olan yorumlarına asla izin verilmeyecektir. 

 

9-) Kullanıcı üyelerin kendi güvenlik ve hukuki hakları açısından kişisel ve özel bilgilerini paylaşmaması gerekmektedir.

 

10-) HABERALFA’de yayınlanan hiçbir içerik, izin alınmadan kullanılamaz.