USD
27°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Sanal modellerle gerçek dünyada çekim yapabileceğiniz ilginç uygulama [Video]

Sanal modellerle gerçek dünyada çekim yapabileceğiniz ilginç uygulama [Video]
06 Mayıs 2018 15:57

Resim çekimleri için hazırlanmış binlerce uygulama bulunuyor.

Resim çekimleri için hazırlanmış binlerce uygulama bulunuyor. Bunların arasından sıyrılmayı muvaffak olan yeni uygulama Photo Studio AR, sanal modellerle reel dünyada çekim yapabilmenin önünü aralıyor.

iOS ve Android makineler için hazırlanan Photo Studio AR, isminde de geçtiği üzere bir artırılmış asıllık uygulaması. Iron Man, Avengers 2, Terminator Salvation ve Man of Steel gibi filmlerin özel efekt kısımlarında çalışmış Raffael Dickreuter‘ın artta olduğu uygulama, esrarengiz bir kullanım yapısı sunuyor. Uygulamanın artırılmış asıllık altyapısı sayesinde şahıslar sanal modelleri misalin konutlarının salonlarına konumlandırabiliyor. Buna ek olarak ışık ve kamera gibi objeleri de yerleştirmenize olanak tanıyan uygulama, burada reel insanlardan taranmış modeller kullanıyor. Bu uygulamanın esasında ise temel olarak eğitim uyuyor. Photo Studio AR ile daha evvel hiç model ile çekim yapmamış bireylerin ışık montajlarını bilmesi ve kendini geliştirmesi kastediliyor. Bunu olabilecek en reelci biçimde sunan uygulama, doğru kullanılması halinde çok bereketli görünüyor.

İLGİNİZE SÜRÜKLEYEBİLİR
Karşınızda merakla beklenen Honor 10 ve tüm özellikleri

Photo Studio AR, artırılmış reelliğin en hoş misallerinden

İsteğe bağlı olarak bir masa üzerinde de Model ve donanımlar kullanılabilen uygulama, sanaldaki natürel koşullara müdahale etmenize de olanak tanıyor. Başka Bir Deyişle güneşin açısı değiştirilebiliyor ya da etrafa kar ile yağmur yağdırabiliyor. Hem bayan hem de erkek modellerin yer aldığı uygulama, harici model ve giysileri de uygulama içi satın alma alternatifi olarak sunuyor. Uygulamanın kendi maliyeti ise iOS için 45 TL, Android için 40 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor.

Video

Maliyet 45 TL Ebat 513 MB Yükle App Store Maliyet 40 TL Ebat Değişken Yükle Google Play Store

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP