17°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem
TRT'ye göre HDP ve Demirtaş yok!
03 Haziran 2018 11:57

RTÜK üyesi İlhan Taşçı, TRT'nin Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında adaylara ne kadar süre ayırdığını açıkladı. ERDOĞAN BİRİNCİ SIRADA Taşçı'nın Sosyal medyadan yaptığı açıklama göre, TRT ekranlarında 67 saat süreyle en fazla yer alan aday Cumhurbaşkanı Erd.

RTÜK üyesi İlhan Taşçı, TRT'nin Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında adaylara ne kadar süre ayırdığını açıkladı.

ERDOĞAN BİRİNCİ SIRADA

Taşçı'nın Sosyal medyadan yaptığı açıklama göre, TRT ekranlarında 67 saat süreyle en fazla yer alan aday Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı oldu.

İNCE İKİNCİ SIRADA, HÜDA-PAR ÜÇÜNCÜ SIRADA

İlhan Taşçı'nın açıkladığı tabloya göre, TRT'nin en fazla yer verdiği diğer bir aday 6 saatle CHP'li Muharrem İnce oldu. İnce'nin ardından gelen ve seçimlerde Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini açıklayan HÜDA-PAR ise TRT 6 (Kurdi) kanalında 23 dakika süre alarak hem İYİ Partili Akşener'in hem de Saadet Partili Karamollaoğlu'nun önüne geçti.

HDP YER ALMADI

Açıklanan tabloda Meral Akşener 12, Temel Karamollaoğlu 8, Doğu Perinçek 2 ve Selahattin Demirtaş 0 (sıfır) dakika süre ile TRT'de kendilerine yer bulabildi.

2018 ERKEN SEÇİM HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN Kaynak: www.haberler.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP