USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Renault Trafic'e kardeş geliyor

Renault Trafic
19 Mayıs 2018 03:59

Renault'dan yapılan söylemeye göre, 1,2 ton istiap haddi, 5,2 metreküplük iç hacmi ve kısa dingil mesafesi ile Renault Trafic, hafif ticari vasıta alıcıları için ehemmiyetli bir seçenek olarak ön tasarıya çıkıyor. 5,9 LİTRE YAKIT TÜKETİMİNE SAHİP Renault Trafic, 1.6 dCi 125 bg.

Renault'dan yapılan söylemeye göre, 1,2 ton istiap haddi, 5,2 metreküplük iç hacmi ve kısa dingil mesafesi ile Renault Trafic, hafif ticari vasıta alıcıları için ehemmiyetli bir seçenek olarak ön tasarıya çıkıyor.

5,9 LİTRE YAKIT TÜKETİMİNE SAHİP

Renault Trafic, 1.6 dCi 125 bg yeni Euro 6 dizel motoru ve 6 ileri manuel vites kolisi ile eforlu performansı uygun yakıt tüketimi ile beraber sunuyor. Maksimum 320 Nm tork üreten Trafic'in vasati yakıt tüketimi 5,9 litre.

Renault Trafic'e kardeş geliyor

Renault Trafic, ABS, Acil Fren Destek Sistemi AFU, Elektronik Denge Sistemi ESP, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Extended Grip Yol Tutuş Dayanağı, Sürücü Hava Yastığı ve ön ve arka disk frenler gibi ehemmiyetli standart güvenlik teçhizatlarını bünyesinde barındırıyor. Stop & Start sistemi ve elektro-hidrolik destekli direksiyon özelliği sayesinde alıcılara binek bir arabanın konforunu sunan Renault Trafic, 3 karakter yolcu kapasitesi ile alıcıların alkışına sunuluyor.

Renault Trafic'e kardeş geliyor

91 BİN LİRADAN BAŞLAYAN MALİYETLERLE SATIŞTA

Trafic, USB ve bluetooth irtibatına sahip radyo CD MP3 çalar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, ön sis farları, darbe emici yan çıtalar, 180 derece açılır kanatlı arka kapı, 16’’ kapaklı metal jantlar ve stepne standart olarak sunulan donanımlar arasında yer alıyor. Alıcılar ayrıca sol sürgülü kapı ve yukarıya açılır sırçalı arka kapı gibi opsiyonlar edinebiliyor. Eforlu ve devingen dizaynı, Renault markasının kimliğini temsil eden ön suratı ve hem pratiklik hem de konfor sunacak biçimde planlanan iç kabini ile Trafic Panelvan, alıcıların günlük gereksinimlerine yanıt vermek emeliyle 90 litre gizleme gözünü bünyesinde barındırıyor.

Kısa şasi Renault Trafic Panelvan, Türkiye'de 91.850 liradan satışa sunuluyor.

Kaynak: www.ensonhaber.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP