USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Renault Formula 1 sezonunu puanlarla açtı

Renault Formula 1 sezonunu puanlarla açtı
19 Mayıs 2018 03:40

Renault Sport Formula 1 Ekibi, 2018 sezonunun açılışında Avustralya Grand Prix’sini Nico Hulkenberg ve Carlos Sainz ile ilk on içinde bitirdi.

Renault Sport Formula 1 Ekibi, 2018 sezonunun açılışında Avustralya Grand Prix’sini Nico Hulkenberg ve Carlos Sainz ile ilk on içinde bitirdi. Her iki kaptan da tüm Renault arabalarının yarışı ilk onda bitirme gayesine erişti.

Renault Formula 1 sezonunu puanlarla açtı

HULKENBERG 7. SIRADAN HOŞNUT

Yarışa yedinci sırada başlayan ve pozisyonunu gözeten Nico Hulkenberg, ‘’Bugün elde ettiğimiz neticeden mutluyuz. Araba oldukça eforlu ve gayretçiydi ancak hala yapılacak çok işimiz olduğunun farkındayız. Pazar günü gösterdiğim performanstan hoşnut olduğumu söyleyebilirim. Yarıştan çekilmeler bizim için fırsattı ancak güvenlik vasıtayı mevzusunda talihsizdik. Netice olarak bu bir yarış ve konutumuza altı puanla dönmek ekibimizin sıkı çalışmasının bir mükâfatı.’’ dedi.

Renault Formula 1 sezonunu puanlarla açtı

SAINZ ESİNTİDEN DAVACI

Ekibe geçen sezon katılan Carlos Sainz ise, ‘’Ekip ismine pozitif bir başlangıç oldu ve arabanın performansından dolayı çok mutluyum. Bahreyn yarışı evvelinde altı puanla dönmek iyi bir iş çıkardığımızı gösteriyor. İlk pit stopa kadar geçen kısım güçtü. Rüzgar azıcık tesirli oldu. Bahreyn yarışı için sıkı bir biçimde çalışmaya devam edeceğiz. ’ dedi.

Kaynak: www.ensonhaber.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP