USD
12°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

ÖZEL - Kupa MVP'si Simon ne zaman sahalara dönecek?

ÖZEL - Kupa MVP
24 Nisan 2018 17:02

Anadolu Efes'in son dönemde öne meydana çıkan isimlerinden Krunoslav Simon'un ne vakit sahalara dönüş yapacağı belli oldu. Konuyla ilgili sorumuzu yanıtlayan Anadolu Efes koçu Ergin Ataman, Simon'un 2-3 hafta daha sonra takıma döneceğini söyledi. Deneyimli oyuncu geçtiğimiz hafta oy.

Anadolu Efes'in son dönemde öne meydana çıkan isimlerinden Krunoslav Simon'un ne vakit sahalara dönüş yapacağı belli oldu.

Konuyla ilgili sorumuzu yanıtlayan Anadolu Efes koçu Ergin Ataman, Simon'un 2-3 hafta daha sonra takıma döneceğini söyledi.

Deneyimli oyuncu geçtiğimiz hafta oynanan 2018 PTT Türkiye Kupası Finali'nde 19 rakam 5 ribaund 7 asist 1 blok ile final MVP'si olmuştu.

 

Kaan Baytur / Basket Dergisi

Anadolu Efes'in son dönemde öne çıkan isimlerinden Krunoslav Simon'un ne süre sahalara dönüş yapacağı emin oldu. Anadolu Efes'in son dönemde öne çıkan isimlerinden Krunoslav Simon'un ne vakit sahalara dönüş oluşturacağı belirlenmiş oldu. Konuyla ilgili sorumuzu yanıtlayan Anadolu Efes koçu Ergin Ataman, Simon'un 2-3 hafta sonradan takıma döneceğini söyledi. Konuyla ilgili sorumuzu yanıtlayan Anadolu Efes koçu Ergin Ataman, Simon'un 2-3 hafta daha sonra takıma döneceğini söyledi. Deneyimli oyuncu geçtiğimiz hafta oynanan 2018 PTT Türkiye Kupası Finali'nde 19 sayı 5 ribaund 7 asist 1 blok ile final MVP'si olmuştu. Deneyimli oyuncu geçtiğimiz hafta oynanan 2018 PTT Türkiye Kupası Finali'nde 19 sayı 5 ribaund 7 asist 1 blok ile final MVP'si olmuştu.   Kaan Baytur / Basket Dergisi Kaan Baytur / Basket Dergisi Kaan Baytur / Basket Dergisi

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP