USD
14°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Özcan Deniz, Oğlunun Resmini Paylaştı: Hep Yanında Olacağım

Özcan Deniz, Oğlunun Resmini Paylaştı: Hep Yanında Olacağım
19 Mayıs 2018 09:57

Geçtiğimiz Mart ayında, bir vakittir beraber olduğu sevgilisi Feyza Aktan ile nikah masasına oturan şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, 20 gün evvel baba oldu.

Geçtiğimiz Mart ayında, bir vakittir beraber olduğu sevgilisi Feyza Aktan ile nikah masasına oturan şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, 20 gün evvel baba oldu. Bugün doğum gününü kutlayan Deniz oğlu Kuzey ile ilk resmini Instagram'dan paylaştı.

Oyuncu paylaşımının altına şu anekdotu yazdı:

"Bugün doğum günüm. Seninle her göz göze gelip, cennet kokun ciğerlerimi doldurduğunda dilimden hep şükürler dökülüyor en hoş armağanım. Allah karşına makûs insanlar çıkarmasın demeyeceğim. Yanlışlardan, güçlüklerden uzak yakalasın demeyeceğim. Bunları yaşayacaksın zira yaşamın kaideyi bu. Lüzumlu bir kaidedir. Sana yaşamı yaptığın yanlışlar, yaşadığın güçlükler, karşılaştığın makûs insanlar öğretecektir. Baban olarak duam ve mücadelem bunlar karşısında eforlu, dayanıklı ve zeki olman olacak hep. Bunları buraya yazıyorum zira kaybolmayacak bu yazdıklarım ve usun erdiği andan itibaren hep karşına çıkacak, okuyacaksın.

"HEP YANINDA OLACAĞIM"

Unutma ki koşullar ne olursa olsun ben hep yanında olacağım. Eforum yettiğince, usum erdiğince sana son soluğuma kadar fiziken, ruhen eşlik edeceğim. Sana yanlış tercihler yaptığını düşündüğünde doğrunun ve yanlışın izafi olduğunu, tıkandığında hep bir çıkış yolunun bulunduğunu, aklını hep sarih yakalaman gerektiğini, her gidişatta bakış açını değiştirip vaziyeti başka açılardan da görmen ve kararlarını öyle vermen gerektiğini, bir güçlükle karşılaştığında yeryüzünde rastgele bir insan o güçlüğü aşmışsa senin de aşabileceğini, bilmekten ve de düşünmekten yoksun olmaman gerektiğini, uzaklarda bile olsan aile birliğine umursaman gerektiğini, reel arkadaşlıkları önem vermeni, aşkı bulduğunda üçüncü kişilere kulak asmadan doya doya yaşaman gerektiğini, senin hayat enerjini yok edecek, hiçleştirecek insanlardan kim olursa olsun uzak durman gerektiğini, sahiplenmekle kölelik, bağlanmakla bağımlılık arasındaki farkın ne olduğunu, bayanlara hürmetli ve kibar olman gerektiğini, kimseyi kınamaman ve biçimci olmaman gerektiğini, en yok zamanında bile çalmaman ve çalışarak kazanman gerektiğini, hayallerini büyük yakalayıp onları asıllaştırmaktan korkmaman gerektiğini, üne ve paraya köle olmaman gerektiğini, pinti olmaman ama seni muhtaçlaştıracak kadar da cömert olmaman gerektiğini, yokluğun içinde bilecek çok şey olduğunu, kaba gücün cılız insanların işi olduğunu, ama sana uygulandığında da karşılığını vermeye hazır olman gerektiğini, hayvanları ve tabiatı hoşlanmanı, sanatı ve bilimi önem vermeni, daha bir hayli yaşam deneyimimi sana ömrüm yettiğince öğretmeye çalışacağım. Tek duam bu. Seni çok hoşlanıyorum. İyi ki doğduk."

Kaynak: www.haberler.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP