USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Öyle bir mesaj attı ki, bir gecede fenomen oldu!

Öyle bir mesaj attı ki, bir gecede fenomen oldu!
07 Mayıs 2018 10:59

Dünyanın en çok kullanılan çöpçatanlık uygulamalarından Tinder, zaman zaman yaşanan diyaloglarla sosyal medyanın gündemine oturuyor.

Dünyanın en çok kullanılan çöpçatanlık uygulamalarından Tinder, zaman zaman yaşanan diyaloglarla sosyal medyanın gündemine oturuyor. Bu misallerden sonuncusu İngiltere’de bir bayan ve eşleştiği adam arasında yaşandı.

Chesterfield’da yaşayan Chloe Lucas, isminin Chloe mi yoksa Chlo’mu olduğunu soran adama, hakikatte isminin Chloe olduğunu ama Chlo’yu kullanmayı tercih ettiğini söyledi.

‘Dostların sana ne diyor’ diye soran adam hiç beklemediği bir yanıt aldı: York Dükü.

espri-facebook2-1

Adam yanıta anlam veremezken, Chloe “Böyle sesleniyorlar, zira 10 bin erkekle beraber oldum” yazdı. Adamın buna yanıtı ise ‘O….u’ oldu. İsmini vermediği adamla konuşmalarını dostlarına gösteren Chloe, onların da teklifiyle sosyal medyada paylaşmaya karar verdi. Chloe ve adam arasındaki konuşmalar büyük dikkat sürüklerken Twitter’da dakikalar içerisinde 120 bin kere paylaşıldı.

espri-facebook

Chloe, erkeklerin mizah kavrayışı olan bayanlardan sevdiklerini söylediğini, ancak kendi yaşadığı misalde olduğu gibi mizahla nasıl baş edeceklerini öğrenmediklerini söyledi.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP