18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Murat Karabova'dan Deniz Seki Açıklaması: Son Pişmanlık Fayda Etmez

Murat Karabova'dan Deniz Seki Açıklaması: Son Pişmanlık Fayda Etmez
18 Mayıs 2018 03:35

Şarkıcı Deniz Seki'nin, nişanlısı Faruk Salman'dan dağıldıktan sonra Seren Serengil'in nişanına işadamı Murat Karabova ile katılması, aşk yaşadığı iddialarını gündeme getirmişti.

Şarkıcı Deniz Seki'nin, nişanlısı Faruk Salman'dan dağıldıktan sonra Seren Serengil'in nişanına işadamı Murat Karabova ile katılması, aşk yaşadığı iddialarını gündeme getirmişti. Ancak kısa süre sonra Çeşme'de firmacı Tayfun Topal ile el ele görüntülendi.

SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Sürpriz aşkın ardından işadamı Murat Karabova ilk kere 'Dinlemeyen Kalmasın' programına konuştu. Karabova; "Son pişmanlıklar fayda etmez" dedi.

"DENİZ HANIM'LA HOŞ MÜDDET GEÇİRDİK"

Karabova, kısa süreli birlikteliği için şunları söyledi: "Deniz Hanım'la hoş müddet geçirdik, tasalaştık, konuştuk. Son yarıyılda sanatçı olduğu için birkaç yakın dostu, fikir üretmeye başladı bizim için. Bizim görüşmemize karışılmaya başlandı. Yakınları da 'hoş yakıştınız. El ele çıkın' gibi söylemlerde bulundu. Ben de bunun şu anda olamayacağını. Deniz'e de bu cins ilişkide ben kimseyi dinlemeyeceğimi hakikatlerle yaşayacağımı ve hakikatlerle yaşatacağımı anlattım." dedi.

"BİRBİRİMİZE İZİN ETTİK"

Seki ile olan birlikteliğine 3. kişilerin karışmasını istemeyen işadamı, İnsanların karışması beni azıcık kaygı verdi. Ben bu mevzularda titiz bir adamım. Zira elini yakaladığım kadının sonuna kadar artta olmam gerekiyor.

Bu vaziyet beni tedirgin etmeye başlayınca, '1 hafta 10 gün birbirimize izin edelim. Nerede olacağımızı, ne biçimde olacağımızı görelim.' Dedik. Sonra Deniz beni Çeşme'ye çağırdı. Ben gitmedim, işlerim vardı. Çeşme'de bir ekip şeyler gördük, bir ekip şeyler ortada. Ben şunu bilirim.Hoş bakmıştır, hoş hoşlanmıştır. Duyguları olan bir bayan. Ben belki bir adım geride durup etüt yapmadık istedim.Olanlar benim azıcık son yarıyılda pervasızlığımdır." diyerek devam etti.

"SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ"

"Ben o eli yakalamış olsaydım, zati vazgeçmezdim. Ama benim bu eli yakalayabilmem için zamana lüzumum vardı. Süratlendirilmiş gidişatları hoşlanmıyorum. Ama o bu sürece sabır gösteremedi. Bir tane hakikat var. Onu da o öğreniyor. Bu yaşananlardan sonra son pişmanlık fayda etmez. Herkes gerçekten iyi olsun, ben çok istiyorum."

VİDEOLARI SİLMEDİ

Öbür yandan Karabova, Seki'yi dinlemeye gittiği sürüklediği videoları Instagram hesabından kaldırmadı.

Kaynak: www.haberler.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP