USD
24°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

MHP'de sürpriz başkan adayı: Servet Sazak

MHP'de sürpriz başkan adayı: Servet Sazak
26 Mayıs 2016 04:04

MHP Eskişehir Milletvekili ve MHP eski Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Servet Sazak, 10 Temmuz'da yapılacak kongrede aday olacağını açıkladı.

MHP 21. dönem Eskişehir Milletvekili Süleyman Servet Sazak, MHP'nin 10 Temmuz'da yapılacak olağanüstü seçimli kurultayda genel başkanlığa aday olacağını açıkladı.

Sazak'ın adaylığını açıklamasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi'nde genel başkanlık için aday sayısı Devlet Bahçeli ile birlikte 5'e çıktı.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇIKLAYACAK

Sazak açıklamasında, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin aldığı kongre kararını "MHP mensuplarının taleplerinin genel merkez tarafından yerine getirilmesi" olarak değerlendiriyoruz. Bununla birlikte, hukuki süreçle ilgili belirsizlik maalesef devam ediyor. Bu belirsizlik partimizi bir ayrışmaya götürmemelidir. Dava arkadaşlarımın da bu inançta olduğunu biliyorum. Mazimizin omuzlarıma yüklediği sorumluluğun gereği olarak, şahsımla ilgili adaylık açıklamasını önümüzdeki hafta yapacağım. Kongremizin partimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum" sözleriyle değerlendirdi...

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
fenasi

4yıl önce

bahçeli partinin başından çekilmeli 19 yıldır başarısız daha nereye kadar