24°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Melania Trump, çocuk kampanyasında 'rol oynamaya' adım atıyor

Melania Trump, çocuk kampanyasında
07 Mayıs 2018 22:34

Resim telif hakkı EPA Resim yazısı ABD Başkanı Donald Trump, 71, karısını imzaladıktan sonra kalemini imzaladı Beyaz, kahverengi ve mavi bir logo - sloganı ile birlikte "En İyisi" - Oval Ofis dışında asılı olan dev posterlerde gösterildi ("Bu dilbilgisi doğru mu?" ? "seyirciden b.

_101211795_tv046622507.jpg Resim telif hakkı EPA Resim yazısı ABD Başkanı Donald Trump, 71, karısını imzaladıktan sonra kalemini imzaladı

Beyaz, kahverengi ve mavi bir logo - sloganı ile birlikte "En İyisi" - Oval Ofis dışında asılı olan dev posterlerde gösterildi ("Bu dilbilgisi doğru mu?" ? "seyirciden bir üye istedi."

İlk bayan olarak, siber zorbalık konusunda bir Beyaz Saray konferansı düzenledi ve konuya odaklanma kararından dolayı eleştirilere maruz kaldı. Birçoğu, kocasının bir kabadayı gibi davrandığını, Twitter'a sıçradığını ve onun davranışlarını engellemeye çalışıp çalışmadığını merak ettiğini söyledi.

Gül Bahçesi'nde, onunla mücadele kampanyasına olan tutkusu hakkında konuştu. zorbalık ve çocukların esenliğini teşvik etmek. _98950366_presentational_grey_line464-nc

Ayrıca ilginizi çekebilir: h2> Melania Trump kimdir? Melania Trump 'Einstein vizesi'ni nasıl aldı? Melania Trump sosyal medya konuşması _98950366_presentational_grey_line464-nc

She bir VIP ekibi tarafından kuşatılmıştı: kocası Kellyanne Conway, başkanın en iyi danışmanıydı; Kıdemli danışman ve başkanın damadı Jared Kushner; Başkan yardımcısı Mike Pence; ve başkanın kızı Ivanka Trump oradaydı.

İş liderleri, sosyal medya yöneticileri ve çocuk savunucuları (çok sayıda çocukla birlikte) seyircilere de yerleşti. Gül Bahçesi'ndeki insanlar - ve ABD'nin karşısında - ne söylediğini duymak istiyorlardı.

"Bu onun çıkışını yapıyor," dedi Lawrenceville, Rider Üniversitesi'nde ilk bayan tarihçi olan Myra Gutin Jersey, Bayan Trump'ın Rose Garden'daki basın toplantısında oynadığı rolünü açıkladı. O konferanslarda konuşuldu ve tören olaylarında göründü, ama Bayan Gutin'in işaret ettiği gibi, bu, güney çimindeki bir etkinlikte ana konuşmacı olarak ilk çıkıştı.

Michelle Michelle hakkında biyografinin yazarı Peter Slevin Obama, bunun Bayan Trump için önemli bir an olduğuna karar verdi.

"Her ilk hanım gelir ve kendi kimliğini - kendi amacını yaratmalıdır" diyerek, Gül Garden'daki etkinliğin Bayan Trump 'un girişimlerinden sonraki ilk penceresini "ilk pencere" olarak tanımladığını söyledi. Beyaz Saray.

Her ilk bayanın bildiği bir projesi vardır. Michelle Obama için, kız çocukların eğitimi ve çocuklar için sağlıklı yaşam tarzıydı. Laura Bush için, bu erken bir okuma idi.

Bayan Trump'ın çocukların esenliğini teşvik etme kampanyası, Bayan Gutin, onun için "iyi bir uyum" olduğunu söyledi.

"Gutin, çocuklarıyla sahip olduğu bir doğallıktan yararlanıyor," diye ekledi. "Ona sıcak görünüyorlar." _101211797_tv046622528. jpg Resim telif hakkı Reuters Resim yazısı Sorunlu bir evlilik ve olası boşanma söylentileri söz konusuydu

Kocası başkan seçildiği - ve özellikle son haftalarda - Bayan Trump Beyaz Saray'daki rolünü tanımlamak için çabaladı.

Sorunlu bir evlilik ve olası boşanma dedikodularında yeni politika girişimleri hakkında konuştu. Bir Playboy modeli olan Karen McDougal ve Stormy Daniels adında bir porno yıldızı, her ikisi de Bay Trump'la yaşadıklarını iddia ettikleri işleri anlattılar. (Hesaplarının doğru olmadığını söylüyor.)

Slovenya'nın bir memuru, Bayan Trump Gül Bahçesi'nde birkaç dakika konuştu ve çimlerin karşısında podyum-lütfu ile yürüdü. Pazartesi günü - ve diğer günlerde de - bağımsız bir ruh sergiliyordu.

Kaynak: www.bbc.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP