USD
26°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Mahsun Kırmızıgül bu kez güldürecek

Mahsun Kırmızıgül bu kez güldürecek
16 Haziran 2016 07:35

Başarılı işlere imza atan Mahsun Kırmızıgül, yeni çekeceği sinema filmiyle seyirciyi güldürmeyi planladığını açıkladı.

Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, Mucize, New York'ta Beş Minare gibi başarılı dizi ve sinema filmlerine imza atan Mahsun Kırmızıgül, yeni bir sinema filmi projesiyle geri döneceğini açıkladı.

Amerika’da yaptığı sürpriz evlilik sonrasında mayıs ayında baba olan Mahsun Kırmızıgül, yeni çekeceği sinema filminin diğer filmlerinden farklı olarak komedi ağırlıklı olacağını ifade etti.

Çektiği filmlerle pek çok festivale katılan ve buralardan ödüllerle dönen başarılı isim, yeni projesinde izleyicisini güldürecek.

OYUNCU ARAYIŞLARINA DEVAM

Filmle ilgili oyuncu seçimine başlayan yönetmenin, Ali Sürmeli, Metin Yıldız ve Cihan Tamer isimlerinde karar kıldığı söyleniyor. Mahsun Kırmızıgül’ün Fethiye ve İstanbul’da yapacağı çekimler, yaklaşık altı hafta sürecek.

Çekimlere eylül ya da ekim ayında başlamayı planlayan Kırmızıgül, filmin başrol oyuncuları için arayışını hala sürdürüyor.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
aLİ

3yıl önce

Mahsun denen zatın hiç bir filmini izlemeyelim, para kazandırmayalım arkadaşlar. Hendek siyasetini savunmuş, güvenlik güçlerini eleştirmişti. Unutmadık, unutmayacağız..