USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

LİSTELER

Aşktan yana yüzü gülmeyen insanların sürekli yaşadığı 9 durum

Aşk çok güzel bir duygudur ancak aşkın acı hali de bir o kadar ağırdır. Bazı insanlar aşkın bu haline karşı koyamaz ve depresyona girer. İşte size bu kişilerin düştüğü 9 durumdan bahsedeceğiz.

Evlilik arifesinde olan bayanlar, erkek tarafını 10 enfes lezzetle karşılayabilirsiniz

Düğün sezonunun başlamasıyla her iki tarafta tatlı bir telaş içine girmeye başladı. Erkek tarafı gelin evine misafirliğe gittiğinde güzel şekilde karşılanmak ve ağırlanmak ister. İşte biz de bu noktaya değinerek nişanda veya özel davetlerde erkek tar..

Uzun bir süre sevgilisi olmayan kişilerin içine düştüğü 9 durum

Yalnızlığın dibine vuran insanların üzülmesine dayanamadık ve onların hal ve hareketlerini sizler için derledik. Sevgilisi olmayan kişiler bu durumu özellikle özel günlerde ağır bir şekilde yaşar. İşte o içine düştükleri dokuz durum...

"Ankara'da deniz yok, gezilecek yer yok" diyenleri utandıracak 8 gezilecek yer

Ankara, Türkiye'nin kalbi Ankara... Çoğu kez bu cümleye maruz kalan Ankara ne yazık ki düşünüldüğü gibi değil. O kadar çok gezilecek yeri var ki adeta insanı büyülüyor. Ankara'yı biraz da olsa tanımanıznamına araştırma yaptık ve en güzel ..

Beklemediğiniz bir anda mutlu olmanıza neden olan 6 şey

Mutlu olmak isteriz ve bunun için çoğu kez çabalarız ancak öyle anlar gelir ki hiç çabalamadan aniden mutlu oluruz. İşte bekletmeden çat kapı gelen küçük altı mutluluk.

Özel günleri unutan kişilerin 6 değişmez bahanesi

Genelde erkekler özel günleri unutur ve bunu hissettirmemek için bir çok bahane üretirler. Bu bahaneleri sizler için derledik. Oldukça eğlenceli olan bu durum ne yazık ki karşı tarafı sinirlendiriyor.

Final sahneleriyle aklımızda yer edinen 10 dizi

Bir zamanlar aklımızda yer edinen diziler vardı. Hiç unutamadık o dizileri. Özellikle de final sahneleri hiç unutulmadı. Bazı final sahneleri kalbe dokunur bazıları ise akla biz ise sizler için kalbe dokunabilmeyi başaran ve bizi hüzünlendiren o müke..

En ilginç ve ürkütücü 3 pasta

Pasta hemen hemen her insan tarafından sevilen, iştahla tüketilen enfes bir lezzet diyarıdır. Ancak fotoğraftaki pastaları gördükten sonra bu düşünceden biraz uzaklaşıp pastalara bakamaz olduk. Siz de bu pastalara baktıktan sonra eminim ki iştahınız ..

Zenginlik ve fakirlik arasındaki 7 dilsel fark

Çevrenizde veya televizyonlarda gördüğünüz kadarıyla zenginlerin nasıl bir tavır takındığını bilirsiniz. Ancak farkında olmadan dilsel farkları görmezden geliriz. Biz de sizler için bu dilsel farkları toplayıp derledik. Biraz dikkatli olursanız söyle..

"Zeki kadınlar nerede aptal olacağını bilir" işte bu durumu kanıtlayan 5 davranış

"Zeki kadınlar nerede aptal olacağını bilir" diye klişeleşen bu sözün gerçek olduğunu kanıtlayan beş davranıştan bahsederek sizi şaşırtmaya çalışacağız. İşte zeki kadınların aptalı oynayarak bizi uyuttukları beş davranış...