23°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

LİSTELER

Adalar'ı doyasıya gezmek isteyenler için mükemmel 5 yer

Yazın gelmesiyle kalabalık şehirler çekilmez hale geldi. Özellikle de İstanbul, Ankara gibi büyük şehirler insanı sürüklüyor. Trafik, hava kirliliği, gürültü gibi çekilmez şeyler yaz aylarının yaklaşmasıyla daha bir çekilmez oldu. İşte bu zamanda kaç..

İlginç Görünüşüyle Hayret Uyandıran 7 Çiçek

Çiçekler hemen hemen herkes tarafından beğenilen mükemmel bitkilerdir. Ancak bilinen çiçek türlerinin dışında dünya genelinde oldukça ilginç çiçekler de bulunmaktadır. Görünüş itibari ile ilginç olan bu çiçeklerin isimleri de bir o kadar ilginç. İşte..

Gelmiş geçmiş en zengin 8 insan

Dünyaca zengin, servetine servet katmış 20 kişiden bahsederek en zenginleri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardım edeceğiz. İşte merak e dilen en zengin isimler.

Eğlence deyince ilk akla gelen ve en çılgın 3 Lunapark!

Çocuklar gibi eğlenmek, mutlu olmak istediğimizde kuşkusuz ki lunaparka atarız kendimizi. Ancak kimi şehirlerde lunapark devasa güzelliğe sahip iken kimi şehirlerde lunapark demeye bin şahit lazım. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi büyük şehirlerde..

Görülmemiş ilginçlikte 5 efsanevi saç stili

Bir çok sanatçı, manken, oyuncu, aktör kendisine özgün saç modelleri ile gündeme gelir. En farklı ve oldukça ilginç saç modellerinin olması insanı şaşırtsa da bir zaman sonra alışıyorsunuz. Şimdi sizlere bir çok ünlünün saçından esinlenerek dünyanın ..

Hollywood'da tarihe karışan 40 aktör

Dünya sinemasına damga vuran Hollywood'dan kimler geldi kimler geçti... İşte Hollywood'da tarihe karışan aktörlerin listesi...

2015'in en iyi 10 albümü

2016'ya başladığımız bu aylarda sizler için 2015'in en iyi albüm listesini hazırladık...