22°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

LİSTELER

Alay Etmeyi Seven Kişilerin Çok İyi Bildiği 8 Şey

Her insan fıtratı gereği biraz alaycıdır. Ama kimi insanlar çok arsız alay ederken kimileri haddini aşmadan yapar bunu. İşte sizi sinire sürükleyen bazen de güldüren alaycı insanların bildiği sekiz şey.

Kurban Bayramında Yaşanmaması İmkansız Olan 7 Durum

Her yıl kurban bayramını neşe ile bekleriz ve beklediğimiz gün gelip çatar. Herkes mutlu ve neşelidir. Peki bayramın olmazsa olmazları neler, farkında olmadan yaptığımız şeyler neler diye merak ediyorsanız sizi hemen aydınlatalım. İşte kurban bayramı..

İlişkinin Uzun Sürmesini İstiyorsanız Bu 10 Maddeye Dikkat Edin

Ünlü bir psikoloğun yapmış olduğu araştırmalardan yola çıkarak yazdığımız bu yazı doktorun tavsiyelerini barındırıyor. Yapılan gözlemler çerçevesinde şekillenen tavsiyeler hayatınızın her anında size yardımcı olacaktır. İlişkim ömürlük olsun diyenler..

Aşık Olduğunuz Kişinin Başkasını Sevdiğini Anladığınızda Yaşadığınız 6 Acı Durum

Tesadüfler sizi bir araya getirir ve siz ona karşı bir şeyler hissetmeye başlarsınız. Bunu o kişiye hissettirirsiniz ve onun da sizi sevdiğine inanırsınız. Birlikte zaman geçirir birlikte eğlenir birlikte üzülürsünüz. Ancak zaman gelir ki onun başkas..

Toplum İçinde Huzur Kaçıran 6 Sinir Durum

Toplum içinde rezil olmamak için çok çaba harcarız. Ancak bu çabalar bazen sonuçsuz kalabilir. İsteseniz de istemezseniz de rezil olursunuz. İşte o kahrolası rezil durumlar...

Gece Geç Saatlerde Uyuyan Kişilerin Bildiği 5 Durum

Gece geç saatlere kadar uyumayan insanlar iki çeşide ayrılır. İsteyerek geç uyuyanlar, istem dışı geç uyuyanlar. İstem dışı geç uyuyanlar korosundan yola çıkarak onları aktarmaya çalışacağız. İşte gece geç uyuyanların aşinası olduğu 10 durum...

Öğrenci Evinde Bulunmaması İmkansız 7 Şey

Öğrenci evleri çok dağınık ve kirli olur. Bu evlerin olmazsa olmaz birkaç parça eşyası vardır. Bu yazımızda her öğrenci evinde bulunan şeylerden bahsedeceğiz. Yerinde teşhis diyeceğiniz o eşyalarla karşınızdayız.

"Bitmez bu ya" Dediğiniz 6 Şey

Ama bu bitmez ki ya ben ne yapacağım şimdi dediğiniz bazı şeyleri gözünüzde büyütüp hayatı kendinize zindan edersiniz. Ama öyle bitmez değildir. Hayatımız boyunca yaşadığımız ve yaşamaya devam ettiğimiz bu duygu bir oyun yapsa da yapacak bir şey yok...

Anne olunca unutulan 7 şey

"Anne olunca anlarsın" denilen ne yazık ki çok geç anlaşılır. Anneler neden böyle söyler diye hiç düşünmeyiz ama anne olunca dünyayı dahi unuturuz. İşte annelerin söylediği beni anlarsın anne olunca lafını kanıtlayan yedi durum...

Düğün sezonunun başlamasıyla aşinası olduğumuz 7 durum

Düğün sezonu kimileri için çok eğlenceli iken kimileri için çok sıkıcı ve bunaltıcıdır. Peki yaklaşan bu tatlı telaş bizlere neler sunuyor, hangi durumlar aşinası olduğumuz durumlar? Düğün sezonunda olması olağan şeyler oldukça fazla ancak biz sadece..