USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

İlişkinin Uzun Sürmesini İstiyorsanız Bu 10 Maddeye Dikkat Edin

Ünlü bir psikoloğun yapmış olduğu araştırmalardan yola çıkarak yazdığımız bu yazı doktorun tavsiyelerini barındırıyor. Yapılan gözlemler çerçevesinde şekillenen tavsiyeler hayatınızın her anında size yardımcı olacaktır. İlişkim ömürlük olsun diyenler bu on maddeyi dikkatlice okuyup uygulamaya koymalı.

Aykut Özel
10 Mayıs 2016 17:54

Evli Olsanız Dahi Flört Etmeyi Unutmayın

Flört etmek biraz çocuksu biraz masum bir ilişki biçimidir. Size emanet edilen kalbin ömür boyu sizde kalmasını istiyorsanız flört etmeyi unutmayın. Flört duyguları diri tutacaktır.

Kalbinizin Değerini Bilin, Kendinizi Unutmayın

Seven kendisinden çok fazla taviz verir. Taviz vermek yerine kendinizi ona ait olduğunuzu bilin ama her şeyi istediğiniz gibi yapın bunu yaparken kalbinizin kapılarını sonuna kadar kilitli tutun.

Hataları Görmezden Gelerek Bardağın Dolu Tarafına Bakmayı Öğrenin

Hataları yüzüne çarparak kavga ortamı yaratmak yerine onu neden bu kadar çok sevdiğinizi göz önünde bulundurun ve bu şekilde mutlu olmaya çalışın yoksa aşk diye bir şey kalmaz. Kavgalı bir aşkı kimse istemez.

Onun Yanlışlarını Düzeltmekten Vazgeçin

O değişmek isterse kendi için değişsin siz karışmayın siz düzeltmeye çalışırsanız o kendisini özgür hissetmez bu da ilişkide zedelenmeye neden olur.

Sinir Anında Ondan Uzak Durun ve Onu Suçlamaktan Vazgeçin

Sinir anında çok kırıcı olabilirsiniz. Dilinizdeki zehri aktarmak yerine susmayı tercih edin. Susarsanız onu suçlamayı bırakırsınız.

Onu Güldürüp İyi Hissetmesini Sağlayın

Sizinle eğlenceli zaman geçiren kişi daha çok bağlanır size. Hatta ağrı kesici gibi gelirsiniz. Unutmayın ki gülmek her şeyi ama her şeyi unutturur.

Kendisine Zaman Ayırmasını Normal Karşılayın

Genelde bayanlar erkeklerin bu halinden nefret eder. Sürekli onunla ilgilenmesi gerektiğini vurgular. İlgi göstermediği için hep kavga da çıkar bunu engellemek için ona fırsat verin.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
Haber Alfa Gündemi