23°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Bu Yazı Mükemmel Geçirmek İsteyenler İçin 5 Tatil Tipi

Yaz tatilinin gelmesiyle hayaller Paris moduna geçmeye başladı. Evet okulların kapanmasına çok az kaldığı bu günlerde tatilciler farklı on tatil tipiyle tatilini mükemmel eğlenceli ve istediği şekilde geçirebilir. İşte o tatil tipleri...

14 Haziran 2016 16:13

Deniz-Kum-Güneş Diyen Tatilciler

Kışın herkes sıcak bir güneşin hasretiyle yanıp tutuşur ve kum, deniz hasretiyle uyanıp uyanırlar. İşte sosyal paylaşım sitelerinde sıcağı özledik diye bangır bandır bağıran tatilcilerin yaşayabileceği en güzel tatil tipi. Deniz-Güneş-Kum...  

Gece Tatil Tipi

Yazın en çok tercih edilen tatil tipini itinayla sunuyoruz . Erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınızla gece tatiline akıp konserlerde, disko ve barlarda tatilinizi mükemmel şekilde geçirebilirsiniz.

Huzur Tatili İsteyenler İçin: Kitaba Yolculuk

Huzurlu tatil isteyen tatilciler tercihini sakin kasabalara yaparak kafa dinlemeye çalışıyor. Kitaplara yolculuk için Aydın, Muğla, Antalya'nın küçük tatil kasabaları tercih edilebilir.

Yeme-İçme Tatili Yapan Tatilciler

"Ana vatanında yenilir bu yemekler" gibi sözler doğrultusunda hareket edip tatil yapanlar evlerine döndüklerinde beş kilo fazlalık olarak dönmüş olurlar. Eee tabi ana vatanında yediğiniz yemek daha lezzetli ve kilo verici olacaktır.

Yeni Yerler Görmek İsteyen Tatilciler

Şehir şehir gezip tatili bu şekilde değerlendiren tatilciler bu şekilde zevk almaktadır.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
Haber Alfa Gündemi