USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Lens Yapı’dan yeni proje: Ataşehir Modern

Lens Yapı’dan yeni proje: Ataşehir Modern
29 Nisan 2018 07:23

İstanbul'un çağdaş yaşamını temsil eden Ataşehir'de iddialı, tertemiz bir proje start aldı: Ataşehir Çağdaş.Kurtköy'ün en büyük markalı ev projesini hakikatleştiren Lens Yapı Grup tarafından yaşama geçen projenin en ehemmiyetli özelliği ise projenin ruhuna uygun olarak 3 ta.

İstanbul'un çağdaş yaşamını temsil eden Ataşehir'de iddialı, tertemiz bir proje start aldı: Ataşehir Çağdaş.

Kurtköy'ün en büyük markalı ev projesini hakikatleştiren Lens Yapı Grup tarafından yaşama geçen projenin en ehemmiyetli özelliği ise projenin ruhuna uygun olarak 3 tane kuleden oluşması.

34 dönümlük arsada, 250 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükselen Ataşehir Çağdaş'de 43 katlı Flex Kule, 35 katlı Balance Kule ve 25 katlı Grand Kule bulunuyor. Göz akdikeni alanlarıyla ön tasarıya çıkan proje, 1106 daireden ve 44 adet ticari alandan oluşuyor.

Mimari açıdan her kulenin değişik planlandığı proje, İsmeler, Marmara Denizi ve İstanbul manzara alternatifleriyle istediğiniz manzaraya bakma lüksüne sahip olabileceksiniz.

Benzersiz tasarımıyla 4 değişik manzaraya bakan Hakikat Ataşehir'de, konutunuzdan İstanbul'u yaşamanın farkını sezeceksiniz. Çağdaş, şık ve estetik ögelerin ön tasarıya çıkarıldığı proje, çağdaşlığı sembollerken seneler sonra dahi orijinalliğini gözetecek biçimde tasarlandı.

Mimarideki bu avantaj, iç mimariye de yansıtıldı. Ataşehir Çağdaş'den konutunuzu ister çağdaş ister sıradan çizgilerde teslim alabilirsiniz. Böylece hayat stilinize ve zevkinize uygun daireyi seçebilme olanağınız var.

Ön arz evveli avantajlar

Mağazaları, lüks kafe ve lokantalarıyla beraber projenin sosyal imkânları arasında yüzme havuzları, kareoke, yoga, sinema, fitness salonları gibi bir hayli etkinlik bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere planlanan dairelerin brüt metrekareleri ise dairelerin tiplerine göre 78 ve 440 metrekare arasında değişiyor. 1 Mart itibariyle başlayan projenin son teslim tarihi ise Mart 2021. Ataşehir Çağdaş'de mayıs ayında başlayacak ön arz evveline özel maliyetler 562 bin TL'den başlıyor.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP