USD
29°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Kupa Maçına Çıkmama Kararı Alan Beşiktaş'a Gelebilecek 3 Büyük Ceza

Kupa Maçına Çıkmama Kararı Alan Beşiktaş'a Gelebilecek 3 Büyük Ceza
27 Nisan 2018 06:50

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin kaldığı yerden oynanmasına karar verilirken siyah beyazlı kulüp inanılmaz toplandı. Beşiktaş'ın maça çıkmama kararı sonrası, siyah-beyazlılar Türkiye Kupası'ndan men edilecek.

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin kaldığı yerden oynanmasına karar verilirken siyah beyazlı kulüp inanılmaz toplandı.

Beşiktaş'ın maça çıkmama kararı sonrası, siyah-beyazlılar Türkiye Kupası'ndan men edilecek. Böylece Fenerbahçe dolaysız olarak finale yükselirken, siyah-beyazlılara ağır yaptırımlar uygulanacak.

İŞTE YAPTIRIMLAR

-Kupa maçına çıkılmadığı takdirde Fenerbahçe karşılaşmadan hükmen başarılı olur

-Beşiktaş gelecek sezon Türkiye Kupasına katılamaz.

-Türkiye Kupasından bu sezon elde edilen kazançlar geri ödenir.

Federasyonun kupa talimatnamesindeki kaide:

Türkiye Kupası yarışmalarında yer almaya hak kazanmasına karşın bir veya daha fazla yarışmada yer almayan kulüp, o sezonki kupa yarışmalarından ihraç edilir, takip eden sezonda Türkiye Kupası'nda yer alamaz ve Türkiye Kupası'nın ticari haklarından elde edilen kazançların dağıtımına ait olarak hiçbir arzda bulunamaz.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Fenerbahçe Maçına Çıkmama Kararı AldıBeşiktaş İdare Heyeti Fenerbahçe Maçına Çıkmama Kararı Aldı Spor Toto Süper Lig Maç Neticeleri ve Puan Gidişatı

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP