28°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap başvuruları başladı

Kiptaş Silivri Konutları 3. Etap başvuruları başladı
29 Nisan 2018 05:47

Yalnızca konutu olmayanların başvuru edebileceği projede emel; İstanbul hudutları içerisinde hiç konutu olmayan yurttaşların uygun maliyet ve ödeme koşullarıyla konut sahibi olmasını sağlamak.

Yalnızca konutu olmayanların başvuru edebileceği projede emel; İstanbul hudutları içerisinde hiç konutu olmayan yurttaşların uygun maliyet ve ödeme koşullarıyla konut sahibi olmasını sağlamak. Orta ve dar kazançlı aileler için geliştirilen projede başvurular 28 Mart itibariyle alınıyor.

173 bin 606 metrekarelik alan üzerinde 1.508 evden oluşacak Silivri Evleri 3. Etap'ta deniz manzaralı 2+1 ve 3+1 daire alternatiflerine yer veriliyor.

Orta ve alt kazanç grubuna müteveccih geliştirilen projede 92 metrekare 2+1 daireler 195 bin TL'den, 112 metrekare 3+1 daireler 215 bin TL'den satışa sunuluyor. Projede 36 ay vade farksız ödeme alternatifinin yanı gizeme yüzde 20 peşinat, 120 aya kadar banka olanağı da sağlanıyor.

Silivri Evleri 3. Etap projesinde; geniş peyzaj alanlarının yanı gizeme çocuk reyin alanları, spor sahası, cami, sıhhat ocağı, mektep ve prestijli ticari alanlara da yer veriliyor.

SİLİVRİ EVLERİ 3. ETAP KATILIM ŞARTLARI 

KİPTAŞ, Silivri Evleri 3. Etabından ev sahibi olabilme koşullarını tanımladı. Buna göre ev sahibi olacaklarda; Türkiye Cumhuriyeti Yurttaşı olması, reşit olması, İstanbul şehrinde üzerine kayıtlı ev olmaması koşulu aranacak. Müşteriler, ev arzlarını 28 Mart – 18 Nisan tarihleri arasında ön başvuru sistemiyle yapabilecek. Başvurunun ev adedinden fazla olması halinde başvuru edenler arasında 28 Nisan Cumartesi günü Noter huzurunda yapılacak kura çekilişi ile hak sahibi belirlenecek.

167 bin 800 metrekarelik inşaat alanına sahip Silivri Evleri 3.Etap'ta teslimler 24 ay sonra yapılacak.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP