USD
24°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Karanlık ve fırtınalı kokteyl Alice Lascelles

Karanlık ve fırtınalı kokteyl Alice Lascelles
27 Nisan 2018 02:06

50ml koyu romu li> 25ml taze limon suyu, artı hizmet etmek için bir kama li> 2 adet Angostura bitterinin li> 5ml şeker şurubu isteğe bağlı li> 100 ml soğutulmuş zencefilli bira iyi ateşli bir spektrum li> ul> Tüm malzemeleri bir Collins veya Highball kadehe bolca buzla koyun.

50ml koyu romu li> 25ml taze limon suyu, artı hizmet etmek için bir kama li> 2 adet Angostura bitterinin li> 5ml şeker şurubu isteğe bağlı li> 100 ml soğutulmuş zencefilli bira iyi ateşli bir spektrum li> ul>

 1. Tüm malzemeleri bir Collins veya Highball kadehe bolca buzla koyun, hafifçe karıştırın ve kireç kama ile süsleyin.

  3 TWISTS h3>

  Turuncu katır strong>
  Narenciye karanlık & amp; Kasırgalı, bunun yerine iki tur turuncu bitter ile yapıyor. Angostura portakallı acı meyveler daha baharatlı, marmelatlı anekdotalar verirken, Acı Reeli turuncu acı meyveleri taze atanmış portakal lezzetinden daha aşırısını tadarken. Daha sonra meşrubatı sıradan bir hale getirin ve bir kireç kama ile süsleyin.

  Minty katır strong>
  Mojitodan esin alın ve bir karanlıkla karıştırın. 50ml karanlık rom, 25ml limon suyu, acı ve zencefilli bira ile kasırgalı büküm kireç kama ve nane kokulu bir sapı ile süslenmiş ezilmiş buz üzerinde vazife yaptı en iyi netice için, nane içine bir avuç içi Bunun gibi aromatik yağların sarihe çıkmasına takviyeci olacaktır. Sonra iki tane saman ilave edin ve tadını çıkarın.

  Meksikalı katır strong>
  Tequila zencefil ve kirecin tadını çıkarır ve her üçü de bu Meksikalı bükümde bir araya kazanç. Yalnızca alkolü sıradan olarak yapın ama rom yerine Ocho veya Olmeca Altos gibi hafif ve hafif bir reposado tekila kullanın - meşrubatı tertemiz bir alaka alanı olacak. li> ol>

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP