USD
24°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Kanseriniz Aylık Burç

Kanseriniz Aylık Burç
02 Eylül 2019 04:10

Anahtar Tarihleriniz 14 Eylül: Bir sonraki maceranız başlar 23 Eylül: Yasaları ev cephesinde düzenleyin 28 Eylül: Şüphe duyduğunuzda, Ay'ı takip edin Sonunda deniz kabuğundan çıkmak güvenlidir.

Anahtar Tarihleriniz

14 Eylül: Bir sonraki maceranız başlar 23 Eylül: Yasaları ev cephesinde düzenleyin 28 Eylül: Şüphe duyduğunuzda, Ay'ı takip edin

Sonunda deniz kabuğundan çıkmak güvenlidir. Güneş, Başak'ın etki alanı boyunca sürüklendiğinde, güvenlik açığınızın sizi güzelleştirdiğini keşfedersiniz. bu yüzden gerçeğini paylaşmaktan korkma. En yakın arkadaşların seni takdir ediyor Cancer canım, bu yüzden sert dışını kapıya bırak.

14 Eylül’de, Balık burcunda gökyüzünü heyecanlandırır. Ay, bu sezgisel, düşünen su işaretini işgal ederken, kendinizi enerjik ve ilham verici hissedeceksiniz. Hatta en heyecan verici maceraların duygusal gelişiminize rehberlik ettiklerini bile keşfedebilirsiniz . Unutmayın Cancer Canım, ufkunuzun yeni bakış açıları benimseme ve fikrinizi değiştirme isteğinizle genişlediğini . Bu Dolunay bir büyüme anına işaret ediyor!

İlgili Hikaye image Başaktaki Yeni Ay Zirvede Patron Kaltak Enerjisi

​​Ve şimdi, şimdi Bekliyorum: Bazı ilişki konuşmak. Geçtiğimiz birkaç ay cesaret kırıcı hissediyor olabilir, ama korkma, Kanser aşkı! 18 Eylül’de, Satürn, aşk hayatınızı yeniden izlemenize yardımcı olacak şekilde doğrudan hareketine devam ediyor. Ve endişelenme, Satürn 2020'ye kadar tekrar geriye gitmeyecek, bu nedenle ileri harekete devam etmek için bolca vaktiniz olacak.

23 Eylül'de Sun yolculukları sırasında yeni bir astrolojik sezon başlıyor Terazi'nin gökyüzüne. Hassas bir su işaretindesiniz ve denge ve uyumun işareti olan Terazi, tüketilmiş bir hava işaretidir. Sizler tezahür ettirme yeteneği gibi benzer özellikleri paylaşıyorsunuz. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, özellikle ev cephesinde çok sayıda değişiklik olmasını bekleyin. Evinizdeki alanda (oda arkadaşı, aile üyesi veya hatta bir ev sahibi ile) gerileme ortaya çıktıysa, şimdi bir tavır almak için harika bir zamandır.

Related Story image Başak Sezonu Kıçını Şekle Kırmak için Geldi

​​Sonunda, Ay 28 Eylül'de Terazi'deki Güneş'e katıldı ve Yeni Bir Ay oluşturdu. Bu öğle yemeği, yeni bir duygusal döngünün başlangıcını işaretler ve size halının altına süpürülenleri ele alma gücü verir. Unutmayın, Yengeç bebeğim, Ay tarafından yönetildiğinizden. Bu güçlü gök cismin nazik cilalanmasına ve kaybolmasına kendi duygusal döngülerinizi takip etmesine izin verin. Sezginiz sizi asla yanlış yönlendirmez.

Aliza Kelly Aliza Kelly, New York merkezli bir astrolog, yazar ve ev sahibi. Kaynak: cosmopolitan.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP