USD
26°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

İndirim ve fırsatları cebine getiren uygulama: Banabak [Video]

İndirim ve fırsatları cebine getiren uygulama: Banabak [Video]
06 Mayıs 2018 15:57

P&G’nin markalaşan gençlik hareketi Banabak için özel mobil uygulaması gençleri günlük fırsatlarla buluşturuyor. Pantene, Gillette, Orkid, Head&Shoulders gibi markaların üreticisi konumundaki P&G, birkaç ay evvel kullanıma sunduğu Banabak uygulamasıyla gençlere günlük fırsatlar.

P&G’nin markalaşan gençlik hareketi Banabak için özel mobil uygulaması gençleri günlük fırsatlarla buluşturuyor.

Pantene, Gillette, Orkid, Head&Shoulders gibi markaların üreticisi konumundaki P&G, birkaç ay evvel kullanıma sunduğu Banabak uygulamasıyla gençlere günlük fırsatlar sunuyor. Girişimci bir ruhla geliştirilen uygulama ile P&G mahsullerinin tüketimi kullanıcılara uygulama içi puan olarak dönüyor. BAKS adlı puan sisteminde kullanıcılar her bir P&G mahsulünden puan kazanmanın yanı gizeme sürpriz misyonlarla da puanlarını artırabiliyor. Anket cevaplama, reklam izleme ve eşi vazifeler kullanıcılara BAKS olarak dönüyor. Biriktirilen bu BAKS puanları ise daha sonra uygulama içinde mükâfata dönüştürülebiliyor. Mükâfatlar arasında sinema biletlerinden reyin puanlarına, P&G mahsullerinden TEMA’dan fidan bağışı ya da burs yardımına kadar geniş bir liste yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google’ın Android uygulamalarıyla başı tasada

Makbuz okutma

Uygulama içinde olanağı da bulunuyor. Böylece marketten aldığınız P&G mahsullerini makbuz okutma usulüyle BAKS’a dönüştürebiliyorsunuz. Android ve iOS dayanağı sunan uygulamada aynı zamanda muhtelif iş birlikleriyle değişik fırsatlar da sunulabiliyor. P&G’nin Banabak kapsamında Uber, Scotty, Dersleri Kurtaran Adam, Boyner, TEMA gibi çok rakamda değişik marka ve müesseseyle iş birliği bulunuyor. Aralıktan bu yana 400 bin kullanıcı kazanan uygulamanın amacı ise ilk etapta 1 milyon kullanıcıya erişmek. Uygulamanın iOS ve Android versiyonunu haberin devamından indirebilirsiniz.

Video

Banabak - Fırsatları Yakala!

Banabak - Fırsatları Tut!

Maliyet Fiyatsız Ebat 93,9 MB Yükle App Store Maliyet Fiyatsız Ebat Değişken Yükle Google Play Store

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP