USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Honda'dan yeni tasarımıyla 'Şehirli Motosiklet'

Honda
19 Mayıs 2018 04:44

Honda’nın 2018 seneyi içerisindeki en ehemmiyetli model yeniliklerinden biri olan 'Kentli Motosiklet' CB125F, 24 Mart cumartesi günü bayilere gelenlerin test ederek yakından analiz fırsatı bulacakları faallikle yollarla buluşacak. CB125F'nin, ekonomik ve pratik yapısı ile yeniden Honda?.

Honda’nın 2018 seneyi içerisindeki en ehemmiyetli model yeniliklerinden biri olan 'Kentli Motosiklet' CB125F, 24 Mart cumartesi günü bayilere gelenlerin test ederek yakından analiz fırsatı bulacakları faallikle yollarla buluşacak.

CB125F'nin, ekonomik ve pratik yapısı ile yeniden Honda’nın en çok tercih edilen motosikletlerinden biri olması amaçlanıyor.

Honda'dan yeni tasarımıyla 'Şehirli Motosiklet'

125 CC'LİK Türkiye Elektrik Kurumu SİLİNDİRLİ MOTORLA GELİYOR

CB125F yenilikleri şirket tarafından yapılan söylemede şöyle belirtildi: "Yenilenen tasarımı, 3 ebat tesiri veren kanat yapısı, geniş yakıt ambarı ve kompakt kafa grenajı ile muadillerinden değişikleşiyor. İkiye dağılmış gösterge oturumu seyir halinde kullanıcısının gereksinim dinlediği bilgilere basitlikle erişmesini sağlayan model merkeze yerleştirilmiş vites değiştirme göstergesi de çok daha ekonomik ve akıcı sürüşlerin tutulmasına takviyeci oluyor. CB125F’te vazife yapan yeni 125 cc’lik türkiye elektrik kurumu silindirli motor 10.6 at ve 10.2 Nm tork üretiyor"

Kaynak: www.ensonhaber.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP