18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

iPhone Haberleri

Apple'a 1 trilyon dolarlık dava

iPhone kullanıcıları, yeni iPhone'larla gelen iOS güncellemeleriyle birlikte kullanımdaki eski telefonların yavaşladığını ederken, bugüne kadar bu konuyla ilgili bir net kanıt sunulamamıştı.

Yeni iPhone modellerinin tahmini fiyatları belli oldu!

Apple, henüz yenil modellerini gün yüzüne çıkarmış değil.

Apple'ın yeni iPhone modelleri bir hayli tuzlu olacak!

Apple'ın bu yıl piyasaya 3 yeni model sürmesi bekleniyor.

Apple, yeni iPhone'lar için daha küçük parça siparişleri tedarikçilerini uyardı: rapor - Dünya ve Posta

Apple Inc, parça tedarikçilerinin 2018'in ikinci yarısında iPhone'lar için yüzde 20 daha az bileşen üretmesini istedi, Cuma günü Nikkei, iPhone üreticisinin stoğunu yüzde 2 oranında düşürdü.

Ünlü komedyenden Apple'a 'iPhone' göndermesi

WWDC 2018 kapsamonda iOS 12'yi görücüye çıkaraj Apple’ın önemle üzerinde durduğu konulardan biri, akıllı telefon bağımlılığı olmuştu. İşletim sisteminde yer verilen bu özellik ile kullanıcılar için uyarılar hazırlayan Apple bu aralar, ABD'de gündemde..

Harika gün batımı fotoğrafları

Bakmaya doyamadığımız bu görsel şöleni gözümüzün gördüğü tüm renkleriyle fotoğraflayabilmemiz için neyse ki çektiğiniz kareleri düzenleyerek harika sonuçları elde etmeniz mümkün.Sezgilerinize kulak vererek ve doğru uygulamayı tercih ederek, fotoğrafl..

Apple Samsung'dan 539 Milyon Dolar Tazminat Alacak

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir mahkeme Güney Kore firması Samsung Electronics'i, Apple'ın orijinal iPhone modelinin özelliklerini taklit etmekten 539 milyon dolar tazminata mahkum etti.

Apple ve Samsung'un bitmek bilmeyen davası!

Apple ve Samsung, dünyanın en büyük uslu telefon üreticilerinden.

Apple'ın iPhone satışlarında düşüş yaşandı

Teknoloji devi Apple'ın bu senenin ilk 3 ayına dair yayımladığı bilançosuna göre, iPhone satışları geçen senenin ekim-aralık yarıyılına göre yüzde 32,5 düşüş kaydoldu. Geçen senenin son 3 ayında dünya genelinde 77,3 milyon olan iPhone satışları, 2018..

Apple ilk çeyrekte yüzde 7 değer kaybetti

New York borsasında çarşamba  gününü 177,84 dolardan kapatan Apple payları, perşembe günü düşüşe geçmeye başladı.

Biri sizi dinliyor: Speech Recognition

Telefonda konuşuyorsunuz ya da bir etrafta konuşurken telefonunuz da yanınızda.

iPhone ekrandan parmak izi okuma nasıl olacak?

Apple, iPhone X Truedepth kamera sistemi ile Face ID yüz tanıma teknolojisini öne çıkartmış ve fiziksel Ana Ekran tuşu olmayan 10.

Türk Siri, 'Sesim İzinsiz Kullanıldı' Deyip Dava Açtı, Mahkeme Apple'ı Haklı Buldu

Apple aygıtlarında şahsi asistan olarak hizmet veren Siri uygulamasında sesinin kendisinden izinsiz kullanıldığını iddia eden Yelda Uğurlu, sesinin kullanılmasına son verilmesi ve Apple ile Nuance Communications firmalarının gazetelere bülten vererek..

iPhone’da şaşırtan hata! Annenize küfür edebilir

Sanal asistanlar artık yaşamımızda ehemmiyetli bir yere sahip.

Ucuz iPhone gelecek mi? Ucuz iPhone için tarih şekillendi…

Bütçe arkadaşı olması beklenen iPhone ne zaman çıkacak? Gelecek aylarda Apple'ın ucuz iPhone modeli ile karşımıza çıkacağı söyleniyor.

Apple, Kendi Kredi Kartını Çıkarıyor

Wall Street Journal'ın haberine göre, Apple ve Goldman Sachs, yeni bir ortak kredi kartı çıkarmak için hazırlıklara başladı. GELECEK SENE ALICILARA SUNULACAK Habere göre, tasarlanan kredi kartı Apple Hisse markasını taşıyacak ve gelecek sene alıcıl..

2018’in en fazla indirilen İphone uygulaması: Tik Tok

Facebook hala iPhone uygulama dünyasına hükmediyor, ancak Çin üretimi uygulamalar süratle gelişiyor.Uygulama istihbarat işletmesi Sensor Tower’ın yeni bilgilerine göre, WhatsApp, Messenger ve Instagram gibi Facebook’a ait uygulamalar, 2018’in ilk çey..

iPhone’da şaşırtan hata! Annenize küfür edebilir

Sanal asistanlar artık yaşamımızda ehemmiyetli bir yere sahip.

iPhone kullanıcılarına şok! Yeni güncelleme telefonları bozuyor

Ekranları çok basit kırılan iPhone'larını Apple servisleri yerine en yakın telefon tamircisine götüren kullanıcılar makûs bir sürprizle karşılaştı.

Ucuz iPhone gelecek mi? Ucuz iPhone için tarih şekillendi…

Bütçe arkadaşı olması beklenen iPhone ne zaman çıkacak? Gelecek aylarda Apple'ın ucuz iPhone modeli ile karşımıza çıkacağı söyleniyor.

Apple iPhone X ile ciddi bir problem olduğunu doğruladı

Face ID, Apple'ın sofistike 3D algılayıcı yüz tanıma sistemi, iPhone X'in imza özelliklerinden biridir.

Albüm kapağıyla müzik arayın

Spotify'ın müzik önerme işlevleri oldukça yetenekli.

2018’in en fazla indirilen İphone uygulaması: Tik Tok

Facebook hala iPhone uygulama dünyasına hükmediyor, ancak Çin yapımı uygulamalar hızla gelişiyor.Uygulama istihbarat firması Sensor Tower’ın yeni verilerine göre, WhatsApp, Messenger ve Instagram gibi Facebook’a ait uygulamalar, 2018’in ilk çeyreğind..

Microsoft’un akıllı sanal klavyesi SwiftKey’de büyük değişim

Dünya genelinde 350 milyondan fazla aygıtta aynı isimli yazılımıyla yer alan, sanal klavyede pazar lideri konumunda olan SwiftKey, Microsoft tarafından Nisan 2016’da satın alınmasından bu yana en kapsamlı aktüellemesi olan SwiftKey 7.0’ı duyurdu. Yen..

iPhone, Apple tarafından tasarlanan ve üretilen multimedya ve internet özelliklerini destekleyen akıllı telefondur. İlk modeli 28 Haziran 2007'de tanıtılmıştır.