18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Apple Haberleri

Teknoloji devi dünyanın en büyüğünü açıyor

Teknoloji devi dünyanın en büyüğünü açıyor Kaynak: www.hurriyet.com.tr.

Ermenistan Apple'ı yasakladı!

Sputnik'te yer alan habere göre hükümet toplantısında konuşan Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, hükümet üyelerinin yerli üretim yeni bilgisayarları kullanacağını açıkladı.  Daha önce Apple dizüstü bilgisayarları kullanan hükümet üyeleri yerli üret..

Apple'a 1 trilyon dolarlık dava

iPhone kullanıcıları, yeni iPhone'larla gelen iOS güncellemeleriyle birlikte kullanımdaki eski telefonların yavaşladığını ederken, bugüne kadar bu konuyla ilgili bir net kanıt sunulamamıştı.

Apple: Bütün ürünlerimizde güvenlik...

Cihaz ve işletim sistemlerinin diğer ürünlere kıyasla çok daha güvenli olduğu var sayılan Apple, tüm ürünlerinin yeni keşfedilen güvenlik açıklarından etkilendiğini açıkladı.

Yeni iPhone modellerinin tahmini fiyatları belli oldu!

Apple, henüz yenil modellerini gün yüzüne çıkarmış değil.

Apple'ın yeni iPhone modelleri bir hayli tuzlu olacak!

Apple'ın bu yıl piyasaya 3 yeni model sürmesi bekleniyor.

Apple ve Samsung, Yıllardır Süren Dava Sonunda Anlaştı

Apple ve Samsung, telefonlarının tasarımları hakkında yedi yıl süren davanın ardından uzlaşmaya vardı.

Apple ve Samsung yedi yıllık davada uzlaşmaya vardı

Mobil iletişim piyasasının iki lider markası Apple ve Samsung, telefonlarının tasarımları hakkında yedi yıl süren davanın ardından uzlaşmaya vardı.

Apple ve Samsung, ABD patent anlaşmazlığını çözdü - Dünya ve Posta

Bu fotoğraf galerisinde aç div> Bir müşteri aydınlatmalı bir Apple'ın altında duruyor Sydney, Avustralya'nın merkezinde bulunan Apple mağazasının penceresine baktığı zaman.

Kanada’nın en iyi CEO’ları ne kadar ödüyor? İşte tam dökümü - Küre ve Posta

Kanada'nın kurumsal mali bilgilerini satın almak için Globe'un Veri Deposu'nu ziyaret edin.

ABD Yüksek Mahkemesi antitröst davasında Apple’ın App Store komisyonlarını açıkladı - Dünya ve Posta

Bu fotoğraf galerisinde aç div> Müşteriler iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’a bakıyor San Francisco'da bir Apple Store'daki telefonlar.

Apple iPhone'ları çatlamak için popüler yasa yaptırım aracını altüst etmek için - Globe and Mail

Apple Inc Çarşamba günü yaptığı açıklamada, iPhone uygulamalarını, güvenlik güçlerinin cihazlara girmesi için en popüler araçları kesecek şekilde değiştireceğini söyledi.

Ünlü komedyenden Apple'a 'iPhone' göndermesi

WWDC 2018 kapsamonda iOS 12'yi görücüye çıkaraj Apple’ın önemle üzerinde durduğu konulardan biri, akıllı telefon bağımlılığı olmuştu. İşletim sisteminde yer verilen bu özellik ile kullanıcılar için uyarılar hazırlayan Apple bu aralar, ABD'de gündemde..

Açık olarak: TSX, enerji sektörü yüksek petrol fiyatları nedeniyle yükseldi - Globe and Mail

Kanada'nın ana hisse senedi endeksi Perşembe günü hafif yükselişe geçti ve enerji stoklarının yükselmesiyle birlikte petrol fiyatları yükseldi.

Apple’dan Türklere tasarım ödülü

Apple’dan Türklere tasarım ödülü Kaynak: www.hurriyet.com.tr.

Premarket: Apple yüksek rekoru kırdı - Dünya Küre ve Posta olarak dünya teknoloji stokları tırmanmaya

Dünya teknoloji stokları Salı günü yüksek bir rekor kırdı, Apple için yeni bir zirveye, Avrupalı ​​teknoloji firmalarına yönelik 17 yıllık bir zirveye ve Twitter ve Netflix'in Wall Street'in amiral gemisi S & P 500 endeksine katılacağı haberini verdi..

İnceleme: Johnny Appleseed tüm dağınık formlarda aşk hakkında - Dünya ve Posta

Jonny Appleseed Joshua Whitehead tarafından Arsenal Pulp Press 224 sayfa Hikaye reklamın altında devam ediyor div> div> div> div> div> Her sık ​​sık, bir Kitap, her bir cümlenin altında, her kelimenin altında bir devrimin yer aldığı ..

Açık olarak: TSX, enerji fiyatları arttıkça artan petrol fiyatlarına tırmanıyor - Globe and Mail

Kanada'nın ana hisse senedi endeksi Çarşamba günü petrol fiyatlarının yükselmesiyle birlikte enerji sektöründeki yükselişin önderliğinde daha yüksek bir seviyeye ulaştı.

Apple Watch ile yaza formda girin

Apple Watch ile forma girBu koleksiyonda bulunan en popüler uygulamalardan biri olan Nike+ Run Club uygulaması ile sizi motive eden milyonlarca koşucu ve her adımınıza rehberlik eden uzmanlar sayesinde daha ileriye, daha hızlı gideceksiniz.

Apple Samsung'dan 539 Milyon Dolar Tazminat Alacak

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir mahkeme Güney Kore firması Samsung Electronics'i, Apple'ın orijinal iPhone modelinin özelliklerini taklit etmekten 539 milyon dolar tazminata mahkum etti.

Best Buy'ta Apple satış, 4K TV'de indirimler ve kablosuz kulaklık fırsatları

Devam eden mezuniyet mevsimi ile yaşamınızdaki yeni gradyanlar hakikat dünyada yaşama hazırlanıyor.

Apple ve Samsung'un bitmek bilmeyen davası!

Apple ve Samsung, dünyanın en büyük uslu telefon üreticilerinden.

Apple'ın iPhone satışlarında düşüş yaşandı

Teknoloji devi Apple'ın bu senenin ilk 3 ayına dair yayımladığı bilançosuna göre, iPhone satışları geçen senenin ekim-aralık yarıyılına göre yüzde 32,5 düşüş kaydoldu. Geçen senenin son 3 ayında dünya genelinde 77,3 milyon olan iPhone satışları, 2018..

WWDC 2018 tarihi belli oldu

Gökhan Mert GÜNAYDIN / [email protected] Dünya Geliştiriciler Konferansı olarak da öğrenilen WWDC'nin 29'uncusu, 4 - 8 Haziran tarihlerinde San Jose'deki McEnery Convention Center'da tertip edilecek. Bu konferansın en ehemmiyetli temennisi Apple'ın y..

Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc., merkezi Cupertino, California’da    bulunan;  tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan Amerikan çok uluslu şirkettir. En bilinen donanım ürünleri Mac serisi bilgisayarlar, iPod müzik çalar, iPhone akıllı telefon, iPad tablet bilgisayar ve Apple Watch adlı akıllı saattir. Yazılımları arasında iseOS X ve iOS işletim sistemleri, iTunes medya tarayıcısı, Safari internet tarayıcısı ile iLife ve iWork paketleri yer almaktadır. Şirket 1 Nisan 1976 yılında kurulmuş ve 3 Ocak 1977’de Apple Computer, Inc. adıyla anonim şirket haline gelmiştir.İsminde yer alan "Computer" (Bilgisayar) kelimesi 9 Ocak 2007'de iPhone tanıtımıyla birlikte tüketici elektroniğine yönelimlerini yansıtması amacıyla kaldırılmıştır.