USD
29°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Gülhane Parkı'nda duvar çöktü! 2 ölü 5 yaralı

Gülhane Parkı'nda duvar çöktü! 2 ölü 5 yaralı
04 Nisan 2016 11:32

Gülhane Parkı'nın, sahil kısmında bulunan çay bahçesinin duvarı çöktü. Olayda ilk belirlemelere göre 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi ise yaralandı.

Gülhane Parkı'ndaki çay bahçesinin duvarı çökt. Enkaz altında kalanların olduğu bildirilirken olay yerine çok sayıda iftaiye ekipleri sevk edildi. Olayda ilk belirlemelere göre 2 kişi hayatını kaybetti 5 kişi yaralandı. Enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor.Edinilen bilgilere göre, Gülhane Parkı'nın, sahil kısmında bulunan çay bahçesinin duvarı çöktü. Alt tarafta Ordu Evi'nin bulunduğu bölüme doğru çöken duvarın altında vatandaşlar kaldı.

Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi, sağlık ekipleri ve AFAD ekipleri sevk edildi. Göçük altında kalan 2 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi, 5 kişi yaralandı. İtfaiye ve AFAD ekiplerince göçükten çıkartılan yaralılar, çevre hastanelere sevk edildi.İSTANBUL VALİSİ OLAY YERİNDE

İstanbul Valisi Vasip Şahin de olay yerine gelerek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Enkaz altında bir kişinin daha olduğu iddia ediliyor.


OLAYIN TANIKLARI KONUŞTU


Olayın tanıkları denizi izlerken bir anda tarihi çınar ağacının olduğu bölgeden seslerin gelmeye başladığını ve bu sesler sonrasında büyük bir gürültü ile çökmenin meydana geldiğini belirtti. Olayın tanıkları göçük ile birlikte 4 kişinin aşağıya doğru gittiğini ancak enkaz altında kaç kişi olduğunu bilmediklerini de aktardı.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP