USD
27°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Google’ın yeni uygulaması “Just a Line” ile yaratıcılık açığa çıkıyor [Video]

Google’ın yeni uygulaması “Just a Line” ile yaratıcılık açığa çıkıyor [Video]
06 Mayıs 2018 16:01

İnternet devi Google, kısa müddet evvel Just a Line ismini verdiği Android uygulamasını kullanıma sundu.

İnternet devi Google, kısa müddet evvel Just a Line ismini verdiği Android uygulamasını kullanıma sundu. Artırılmış asıllık altyapısını kullanan uygulama, oldukça cümbüşlü görünüyor.

Google öğreniyorsunuz ARCore altyapısına büyük umursuyor. Apple’ın ARKit’ine rakip olarak geliştirilen bu altyapı, mobilde “artırılmış asıllık” tecrübeyi elde edilmesine ihtimal tanıyor. İşte burada ortaya çıkan deneysel uygulama Just a Line, başlıkta da yazdığımız üzere yaratıcılığınızı sarihe çıkartıyor. Bireylerin telefonların kamerasını kullanarak reel dünyaya sanal çizimler ilave etmesinin önünü açan uygulama, bakıldığında oldukça cümbüşlü duruyor. Yalnızca beyaz renkte çizimler yapılabilen uygulama, bunu etrafa aktarabildiği için üç ebatlı bir tecrübe elde edilebiliyor. Yapılabileceklerini alttaki videoda görebileceğiniz uygulama, her Android telefonda kullanılamıyor. Bu noktada Pixel, Galaxy S7 ve üzeri, OnePlus 5, LG V30, V30+ ve Asus Zenfone AR yardımları bulunuyor.

İLGİNİZE SÜRÜKLEYEBİLİR
Bitcoin dahil tüm kripto para ünitelerine ehemmiyetli “Google” yasağı

Google, Just a Line ile sadeliğin hoşluğunu gözler önüne seriyor

Çekilenlerin kısa videolar halinde paylaşılmasına da ihtimal tanıyan uygulama, sade kullanım yapısıyla dikkatleri üzerine sürüklüyor. Şimdiden bir hayli yaratıcı içeriğin hazırlandığı Just a Line, geleceğe yönelik  de bir gösterim oluşturuyor. AR altyapısı mobilde hem cümbüşlü hem de yaratıcı bir hayli sürecin kapılarını açıyor. Bu da son kullanıcı için oldukça hoş duruyor. Uygulamaya fiyatsız biçimde alttan erişebilirsiniz.

Video

Just a Line

Just a Line

Maliyet Fiyatsız Ebat Değişken Yükle Google Play Store

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP