USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Gazze'deki Katliamla İlgili Netanyahu'dan Pişkin Yorum: Meşru Savunma!

Gazze'deki Katliamla İlgili Netanyahu'dan Pişkin Yorum: Meşru Savunma!
14 Mayıs 2018 22:24

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail askerlerinin bugün kuşatma altındaki Gazze hududunda tertip edilen barışçıl şovlar sırasında 55 Filistinliyi şehit etmesinin "hukuki korunma" olduğunu iddia etti. ORANTISIZ EFOR KULLANIMINI KORUNDU Sosyal medya hesabından Gazze'deki vaka.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail askerlerinin bugün kuşatma altındaki Gazze hududunda tertip edilen barışçıl şovlar sırasında 55 Filistinliyi şehit etmesinin "hukuki korunma" olduğunu iddia etti.

ORANTISIZ EFOR KULLANIMINI KORUNDU

Sosyal medya hesabından Gazze'deki vakalara ait ileti yayımlayan Netanyahu, her ülkenin kendi hudutlarını gözetmek zorunda olduğunu belirterek, İsrail askerlerinin barışçıl göstericilere karşı kullandığı orantısız eforu korundu.

HAMAS'A KARŞI HUDUTLARINI KORUDUKLARINI İDDİA ETTİ

Şovlar sebebiyle Hamas'ı yargılayan Netanyahu,"Hamas, İsrail'i yok etme maksadında ve bu niyetini asıllaştırmak için binlerce bireyi telleri aşması için hududa yolluyor." ifadelerini kullanarak, İsrail askerlerinin Hamas'a karşı hudutlarını gözettiğini ileri sürdü.

50'NİN ÜZERİNDE FİLİSTİNLİ ŞEHİT OLDU

Netanyahu söylemesinde, İsrail'in hakimliğini ve İsrail yurttaşlarının güvenliğini gözetmek için kararlı biçimde hareket etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

İsrail askerleri, Gazze hududunda bugün tertip edilen şovlarda şu ana kadar 50'nin üzerinde Filistinliyi şehit etti.

Erdoğan Kudüs İçin Harekete Geçti: İİT Cuma Günü Toplanacak, Dev Mitingler Yapılacak!Erdoğan Kudüs İçin Harekete Geçti: İİT Cuma Günü Bir Araya Gelecek, Dev Mitingler Yapılacak! Türkiye'den Peş Peşe Kudüs Hamlesi! Büyükelçiler Çağrıldı, 3 Gün Yas İlan EdildiTürkiye'den Peş Peşe Kudüs Hücumu! Büyükelçiler Çağrıldı, 3 Gün Yas Duyuru Edildi Türkiye'den ABD ve İsrail'e Sert Tepki: ABD Sorunun Kaynağıdır!Türkiye'den Amerika Birleşik Devletleri ve İsrail'e Sert Tepki: Amerika Birleşik Devletleri Sualin Kaynağıdır! Hükümet, MHP'nin Af Çağrısına Son Noktayı Koydu: Gündemimizde YokHükümet, Milliyetçi Hareket Partisinin Bağışlama Çağrısına Son Noktayı Koydu: Gündemimizde Yok Filistin, İsrail'in Saldırıları Sonrası BMGK'ya Acil Toplantı Çağrısı YaptıFilistin, İsrail'in Hamleleri Sonrası BMGK'ya Acil Buluşma Çağrısı Yaptı Filistin'de İntifadanın Ayak Sesleri Duyulmaya Başladı: FKÖ Genel Grev İlan EttiFilistin'de İntifadanın Ayak Sesleri Dinlenmeye Başladı: FKÖ Genel Grev Duyuru Etti İnce'den Çok Konuşulacak Çıkış: Seçilirsem Gazze'ye Gideceğim!İnce'den Çok Konuşulacak Çıkış: Seçilirsem Gazze'ye Gideceğim! Filistin Lideri Abbas, İsrail ve ABD'ye Meydan Okudu: Gösterilerimiz Devam EdecekFilistin Lideri Abbas, İsrail ve Amerika Birleşik Devletlerine Alan Okudu: Şovlarımız Devam Edecek Onlarca Filistinliyi Şehit Eden İsrail'in Savaş Uçakları Gazze'yi VurduOnlarca Filistinliyi Şehit Eden İsrail'in Savaş Uçakları Gazze'yi Vurdu Elçilik Açılınca Netanyahu Övgü Yağdırdı: Dünyada ABD'den Daha İyi Bir Dostumuz Yok!Elçilik Açılınca Netanyahu Methiye Yağdırdı: Dünyada Amerika Birleşik Devletlerinden Daha İyi Bir Arkadaşımız Yok! İsrail Katliam Yaparken ABD'nin Kudüs Büyükelçiliği Açıldı, Trump'tan İlk Açıklama Geldiİsrail Kırım Yaparken Amerika Birleşik Devletlerinin Kudüs Büyükelçiliği Açıldı, Trump'tan İlk Söyleme Geldi Filistin Hükümetinden Filistin Hükümetinden "İsrail'in Kırımını Durdurun" Çağrısı Kaynak: www.haberler.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
utu

9 ay önce

birgün para ve lobinin gücü olmadığında ki olacaktır,israil orada tutunamayacak saklanacak yer dahi bulamayacak zira meşru savunmada olan mazlumlar tarafından yok edilecekler.nefret tohumlarını hertarafa saçan israil o tohumların filizlenerek büyümesini endişe ile izlemek zorunda kalacak.bu dünyada israile yaşam hakkı artık yok..