25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Gardırobunuzdaki parçalar ile yazı trend geçirebilirsiniz!

Gardırobunuzdaki parçalar ile yazı trend geçirebilirsiniz!
18 Haziran 2016 07:00

Gardırobunuzun bir köşesinde duran kullanmadığınız giysiler ile 2016 yaz modasına uygun kombinler yapabilirsiniz!

Gardıroplarımızı her yaz yenilesek de tabi ki baştan aşağıya değiştirmiyoruz. Bu gardırobumuzdaki eski kıyafetleri bu yaz kullanamayacağımız anlamına gelmiyor. Zira akıllı seçimlerle gardırobumuzdaki farklı parçaları birlikte kullanıp 2016 yazının trendlerine uygun kombinler yapmayı başarabiliriz. İşte gardırobunuzdaki parçaları değerlendirmeniz için birkaç öneri.

Turuncu-lacivert parçaları kombinleyin!

Bu yazın en önemli renk trendlerinden biri turuncu-lacivert renklerinin birlikteliği. Yani gardırobunuzda turuncu bir tişört varsa bunu lacivert bir pantolonla kombinleyerek muhteşem görünebilirsiniz. Elbette bu tüm parçalar için geçerli; turuncu ayakkabı-lacivert elbise, lacivert ayakkabı-turuncu elbise gibi gardırobunuzda bekleyen parçaları birlikte kullanarak yazın en trend kadınlarından biri olabilirsiniz.

Yüksek belli kotlar çok trend!

Bu yazın en önemli trendlerinden biri de mom jeans ve aslında mom jeans yüksek belli kot pantolonlara verilen isim. Uzun süredir gardırobunuzun bir köşesinde atılı duran bir yüksek belli kot pantolonunuz varsa onu değerlendirmek için bu yazdan daha uygun bir zaman olamaz! Bu pantolonların paçalarını kıvırmanın da çok moda olduğunu söylemeden geçmeyelim!

Keten kombinleri

Herkesin yazlık gardırobunda bir hatta birkaç keten parça vardır ve bu yaz baştan aşağıya keten giymek çok trend! Dolayısıyla gardırobunuzdaki keten parçaları birlikte kullanarak hem onları değerlendirmiş olacaksınız hem de yazın en trend kadınlarından biri olmayı kolayca başaracaksınız. Bu arada keten kombinlerinin özellikle de çalışan kadınlar için mükemmel bir seçenek olduğunu söyleyelim.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP