28°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Galatasaray 10 milyon euro'yu ayarladı

Galatasaray 10 milyon euro'yu ayarladı
16 Haziran 2016 11:34

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Can Topsakal, "Yeni sezon için bütçemiz 9-10 milyon dolar  olacak." dedi.

ULEB Avrupa Kupası'nda bu sezon sergilediği başarılı performansla  şampiyonluğa ulaşan ve yıl THY Avrupa Ligi'nde mücadele edecek olan  sarı-kırmızılı takımın bütçesi 9-10 milyon dolar olacak.
 
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Can Topsakal,  yaptığı açıklamada, başantrenör Ergin Ataman yönetiminde iyi bir kadro  kuracaklarını dile getirerek, "Yeni sezon için bütçemiz 9-10 milyon dolar  olacak." dedi.
 
Topsakal, mevcut kadrolarında bulunan oyunculardan Vladimir Micov,  Göksenin Köksal, Şafak Edge ve Ege Arar ile sözleşmelerinin devam ettiğini Sinan  Güler ve Dusan Cantekin ile de opsiyonlarının bulunduğunu belirterek, şunları  kaydetti:
 
"Blake Schilb ve Errick McCollum'u da tutmak istiyoruz. Bunun için de  görüşmelerimiz devam ediyor. Doping numunesinde yasaklı madde bulunduğu için  Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kuruluna sevk edilen Stephane Lasme'nin  durumu ise çıkacak karara göre belli olacak. Bunun yanı sıra kadromuzu  güçlendirmek için birçok oyuncuyla görüşüyoruz."
 
Mehmet Can Topsakal, aynı zamanda A Milli Takım'ı da çalıştıran Ergin  Ataman ile bir yıl daha sözleşmelerinin bulunduğunu anımsatarak, "Ergin Ataman'ın  sözleşmesi devam ediyor. Kendisiyle devam edeceğiz. Aramızda herhangi bir sorun  yok." şeklinde görüş bildirdi.
 
Galatasaray Basketbol Şubesi Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya da  transfer çalışmalarının sürdüğünü dile getirerek, "Gelecek sezon Avrupa Ligi'nde  Galatasaray adına yakışır bir takım kurma çalışmalarımız devam ediyor. 9-10  milyon dolar bütçeyle bir takım kurmayı planlıyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP