28°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Fortnite’tan iOS kullanıcılarına tam erişim [İndir]

Fortnite’tan iOS kullanıcılarına tam erişim [İndir]
06 Mayıs 2018 15:57

Son zamanların en popüler Battle Royale oyunu Fortnite, tüm iOS kullanıcıları için kapılarını açtı.

Son zamanların en popüler Battle Royale oyunu Fortnite, tüm iOS kullanıcıları için kapılarını açtı. Reyin nihayet beta versiyonunu bitirdi.

Epic Games‘in geliştirdiği Fortnite, son zamanların en poüler Battle Royale oyunları arasında yer alıyor. Twitch yayınlarını bile sanki ele geçiren reyin YouTube’un reyin kanallarında da karar sürüyor. Cümbüşlü ve devingen yapısı, süratli reyin akışı ve natürel ki fiyatsız oluşuyla oyuncuları cezbeden reyin, geçtiğimiz günlerde mobil versiyonunu da müjdelemişti. iOS kullanıcıları için beta sürecini başlatan reyin, şimdi tüm kullanıcılar için App Store’da indirmeye sunulmuş gidişatta.

İLGİNİZE SÜRÜKLEYEBİLİR
100 YouTuber ve Fortnite ile YouTube’da izlenme rekoru

Fortnite Android versiyonu yolda

Oyunun süratli başlayan serüveni şimdilik iOS kullanıcılarıyla hudutlu. Ancak oyunun Android versiyonunun da geliştirildiği daha evvel söylenmişti. Android kullanıcılarının yalnızca azıcık daha sabırlı olması gerekiyor. Öte yandan PUBG’nin mobil oyununu tüm dünyada indirmeye sunmasıyla ikili arasındaki rekabet de kızışmış gidişatta.

Oyunu hiç öğrenmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse 100 şahsın bir alana atıldığı oyunda sağ kalan son şahıs olmaya çalışıyorsunuz. Çevreden elde ettiğiniz silahlarla kendinizi korunmanız, rakiplerinizi de alaşağı etkeniz gerekiyor. Aynı zamanda sağda solda gördüğünüz hemen her şeyi ufalayarak materyal elde edebilir, savaşlar sırasında kendiniz için siper oluşturabilirsiniz. Bunu mobil versiyonda yapmak azıcık efor gerçi…

Fortnite

Fortnite

Maliyet Fiyatsız Ebat 126,6 MB Yükle App Store

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP