18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Fenerbahçe Udoh, Jan Vesely ve Bogdanovic'i kaybediyor!

Fenerbahçe Udoh, Jan Vesely ve Bogdanovic'i kaybediyor!
17 Mayıs 2016 07:43

Bu sezon basketbolda sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da büyük ses getiren Fenerbahçe'de Udoh, Vesely ve Bogdanovic NBA takımlarından haber bekliyor.

Fenerbahçe’de maç sonunda Luigi Datome’nin, “Bu takım korunmalı, umarım herkes kalır ve bir iki takviyeyle seneye daha iyi oluruz” açıklamasıyla dikkat çektiği yeni sezon kadrosu konusunda çalışmalar başladı.

UDOH VESELY VE BOGDANOVİC NBA'DEN HABER BEKLİYOR

Özellikle 1 yıllık kontratı bulunan Ekpe Udoh, Jan Vesely ve Bogdan Bogdanovic ile ilk görüşmeler hemen yapıldı. Her üç oyuncunun da NBA’den gelecek teklifleri beklediği ve kararlarını daha sonra vereceği, Avrupa’da kalmaları durumunda ilk tercihlerinin Fenerbahçe olacağını söylediği ögrenildi.

OBRADOVİC ARAYA GİRECEK

Ancak özellikle CSKA Moskova’nın bu sezon sıkıntı yaşadığı uzun rotasyonu için hem Udoh, hem de Vesely ile ilgilenmesi, Rus ekibinin sahip olduğu çok yüksek bütçeler de düşünüldüğünde sarı-lacivertli idarecilerin canını sıktı. 3 oyuncunun da kalması için en büyük artının, Fenerbahçe’de oluşturulan aile havası ve taraftarların da desteğiyle yaratılan müthiş atmosfer olduğuna vurgu yapılırken, Obradovic’in de tek tek görüşmeler yapacağı ve 3 yıldızdan takımdan ayrılmamalarını isteyeceği aktarıldı

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP