USD
30°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Fenerbahçe Quanitra Hollingsworth ve Olcay Çakır'ı kaptırdı

Fenerbahçe Quanitra Hollingsworth ve Olcay Çakır'ı kaptırdı
16 Mayıs 2016 10:29

Fenerbahçe Kulübü Başkan Aziz Yıldırım bir süredir arasının açık olduğu Işık Eyigüngör ile kanlı bıçaklı oldu.

Fenerbahçe yönetimi ile kulübün eski yöneticisi Işık Eyigüngör arasında yaşanan gerilim çok ilginç boyutlara ulaştı. Basketbol camiasında deprem etkisi yaratan olayların gelişimi şöyle:

EYİNGÜNGÖR'E İZİN VERİLMEDİ

Geçmiş yıllarda Fenerbahçe'de kadın basketbol takımından sorumlu yönetici olarak görev yapan Eyigüngör, halen Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Basketbolu Geliştirenler Derneği'nin (BGD) kurucusu ve 1 numaralı yöneticisi - İki takım play-off'ta karşı karşıya geldi. İlk maçta Işık Eyigüngör, başkan Aziz Yıldırım'ın oturduğu bölümde maçı izlemek istedi, ancak Fenerbahçe yönetimi buna izin vermedi. Eyigüngör'e pota arkasında bir yer gösterildi.

AZİZ YILDIRIM SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE İRTİBATA GEÇTİ

Bunun üzerine rövanş maçında aynı uygulamayı BGD yöneticileri Fenerbahçe'ye uygulamak istedi. Sarı lacivertlilere protokol tribününde oturamayacakların bildirildi. Aziz Yıldırım, Spor Genel Müdürlüğü yetkilileri ile bizzat görüştü ve maçta yönetici arkadaşlarıyla birlikte protokol tribününde oturdu.

FENERBAHÇE HOLLİNGWORTH VE OLCAY ÇAKIR'I KAYBETTİ

Fenerbahçe'nin BGD'yi iki maçta da elemesinin ardından sarı lacivertliler, bazı oyuncularının BGD tarafından ayartıldığını iddia etti. BGD yöneticileri bu iddiayı anında yalanladı.- İşte ne olduysa bundan sonra oldu... Sarı lacivertli yönetim erkek basketbol takımının THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali için Berlin'e bulunduğu sırada iki önemli oyuncusu Quanitra Hollingsworth ve Olcay Çakır'la anlaşıp sözleşme imzaladı.Peki şimdi ne olacak?

FENERBAHÇE İHRAÇLARA BAŞLADI

Işık Eyigüngör'ün yanı sıra, BGD yönetiminde yer alan Fenerbahçe Kulübü üyeleri Taner Güven ve Hulki Kahvecioğlu'nun kulüpten kesin olarak ihracı için girişimlere başlanacak. Bunun gerçekleşmesi için de Fenerbahçe Kulübü Tüzüğü'nde yer alan 'Fenerbahçe üyeleri başka kulübe üye olamaz' maddesi işletilerek, üç ismin ihracı istenecek.

(Hürriyet)

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP