USD
25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Fenerbahçe CSKA Moskova maçında Aziz Yıldırım çıldırdı

Fenerbahçe CSKA Moskova maçında Aziz Yıldırım çıldırdı
15 Mayıs 2016 20:14

Fenerahçe - CSKA Moskova maçının 3.çeyreğinde Kalinic'e müdahalede bulunan Rus taraftarın üzerine yürüyen Aziz Yıldırım sahaya girdi.

Fenerbahçe'nin Euroleague finalinde CSKA'yla oynadığı maçın 3. çeyreğinde ortalık karıştı. Aziz Yıldırım sahaya girdi. 

AZİZ YILDIRIM SAHANIN İÇİNE DALDI

Yaşanan bir pozisyon sonrasında hızını alamayıp kenar çizgisine gelen Fenerbahçeli oyuncu Kalinic'e, kenarda oturan CSKAlı bir taraftar müdahalede bulundu. Kenara gelen Kalinic'i ittiren CSKAlı taraftara Fenerbahçeli oyuncu hemen tepki gösterdi. Hakeme serzenişte bulunup taraftarı eliyle gösteren Kalinic'in eline yine aynı CSKAlı taraftar vurdu. Ardından yerinden kalkıp Kalinic'i sırtından ittiren taraftara Aziz Yıldırım hemen müdahale etti. 

ÖMER ONAN TARAFTARIN ÇIKARILMASINI İSTEDİ

Oldukça sinirli bir şekilde yerinden kalan Aziz Yıldırım, söz konusu taraftarın üzerine yürüdü. Yıldırım güçlükle sakinleştirilirken, Fenerbahçe Takım Menajeri Ömer Onan ve diğer idareciler hakemden söz konusu taraftarın çıkarılmasını istedi. Ancak hakemler ilginç bir karar alarak Rus taraftarı dışarı çıkarmadı.O TARAFTAR(Skorer)

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
Mois Behar

4yıl önce

Bir kulup baskani icin cildirdi kelimesini kullanmak biraz simarikca ve kiskanclik belirten bir deyim.Daha dogrusu Fenerbahcede bu kadar sene boyunca yaptigi hizmet ,yatirim ve fedakarlikta sonra rahatca cilginlikla itham etmak icin ya cok tecrubesiz ya da hakikaten cilgin olmak lazim.