USD
26°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Fallout 4 için VR desteği geliyor

Fallout 4 için VR desteği geliyor
15 Haziran 2016 11:39

E3 fuarında Bethesda Softworks tarafından Fallout 4 için HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğü ile oynanabilecek bir versiyon çıkarılacağı duyuruldu.

Bethesda Softworks, E3 oyun fuarında Fallout 4 oyununun HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğü ile oynanabilecek bir versiyonunun çıkacağını açıkladı.

Fallout 4, 10 Kasım 2015 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformları için yayınlanmıştı. Büyük beğeni toplayan oyun BAFTA oyun ödülüne layık görülmüştü. Fallout 4 yayımcı firması Bethesda Softworks, E3 fuarında oyunun HTC Vive için bir versiyonunun çıkacağını açıkladı. HTC Vive, HTC tarafından Valve ile birlikte geliştirilen üst segment bir sanal gerçeklik gözlüğü. Oyun mevcut hali ile sanal gerçekliğe uygun değil ve çeşitli düzenlemeler yapılması gerekiyor.

Bethesda Softworks tarafından Fallout 4 dışında Doom’un bazı içeriklerinin de sanal gerçeklik platformunda oynanabileceği duyuruldu.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP