29°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Recep Tayyip Erdoğan'dan Galatasaray'a büyük müjde!

Recep Tayyip Erdoğan'dan Galatasaray'a büyük müjde!
12 Haziran 2016 17:52

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray Spor Kulubü'nün talebinin yerine getirileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD dönüşü siyaset yanında sporla ilgili de konuştu.

Erdoğan, Galatasaray'ın kısa zamanda 20 bin kişilik yeni bir spor salonuna kavuşacağının müjdesini verirken şunları söyledi;

Galatasaray’ın Abdi İpekçi’si şu anda bir imkan. Fakat dün sayın bakanla da bu konuyu görüştük. Galatasaray’ın Eurocup şampiyonluğunun ardından bizi ziyaretlerinde bir talepleri oldu. Türk Telekom Arena yakınlarında daha güzel bir kapalı spor salonu yapılmasını istiyorlar.

Kendileriyle bunu görüştük. O gün bize kendi planlarını açtılar, projelerini falan da bize gösterdiler. İnşallah çok kısa zaman orada, 20 bin kişilik bir kapalı spor salonuna kavuşurlar. Basketbolun Türkiye’de her geçen gün daha fazla ilgi uyandırdığını görmemiz lazım.

Ankara’da da arena var, 12 bin kişilik spor salonu. Samsun’un da keza güzel bir spor salonu var. Tabii sadece salonlarla yetinmeyip, başarıya koşacak kulüplerin de oluşturulması lazım...

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP