USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Dünya Kupası hakemine büyük şok !

Dünya Kupası hakemine büyük şok !
16 Mayıs 2018 15:08

Al Mirdasi, Cumartesi günü oynanan Kral Kupası finali evveli Al İttihad başkanı Hamad Al Senaie’ye hile önerisinde bulundu.

Al Mirdasi, Cumartesi günü oynanan Kral Kupası finali evveli Al İttihad başkanı Hamad Al Senaie’ye hile önerisinde bulundu. Al Sneaie, hile önerisinin bulunduğu WhatsApp mesajılarını Federasyona iletti. Federasyonun şikayeti üzerine Al Mirdasi polis tarafından gözlem altına alındı ve burada hile itirafı yaptı. SAFF vakanın ardından 2011’den bu yana FIFA hakem listesinde bulunan Fahad Al Mirdasi’ye ömür boyu men cezası verdi. SAFF, geçen sezon Rusya’da tertip edilen Konfederasyonlar Kupası’nda da düdük çalan ve bir hafta sonra 2018 Dünya Kupası finallerinde misyon almaya hazırlanan Fahad Al Mirdasi’nin men edilmesi için Beynelmilel Futbol Federasyonları Birliği’ne FIFA müracaatta bulundu. Federasyon, Cumartesi günü oynanan final maçından hemen evvel Fahad Al Mirdasi’yi vazifeden sürüklerken; karşılaşmayı SAFF tarafından geçen sene hakem kurulunun başına getirilen daha önceki Premier Lig hakemlerinden MarkClattenburg idaredi. Kaynak: www.haber3.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP