USD
14°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Derin Mermerci

Derin Mermerci
28 Mayıs 2016 08:23

28 Nisan 1981 tarihinde İstanbul'da doğan Derin Mermerci, Türkiye, Avrupa özellikle de New York sosyetesinin en önemli isimlerinden biridir.

Türkiye'nin ilk tekstil kuruluşlarından Akfil Tekstil'in sahibi olan Mehmet Ata Mermerci ve sosyetenin önemli isimlerinden Ender Mermerci çiftinin kızı olan Derin Mermerci, 1981 yılında İstanbul'da doğmuştur.

Mermerci lise eğitimini İstanbul Saint Joseph lisesinde tamamlamış, lisans eğitimini ise Amerika'da Bryant College'de tamamlamıştır. Burada Pazarlama üzerine eğitim alan Derin Mermerci daha sonra Paris'te Design Marketing'te çalışmaya başlamıştır.

Türkiye, Avrupa ve New York sosyetesinin en önemli ismi haline gelen Derin Mermerci, özellikle annesi Ender Mermerci ve ablaları Yosun ve Tansa Mermerci ile cemiyetin en önemli isimleri haline gelmişlerdir.

Derin Mermerci, Cem Uzan ve Kaan Urgancıoğlu ile yaşadığı ilişki sonrası iş adamı Mehmet Germiyanlıgil ile bir ilişki yaşamıştır.

Sansasyonel ilişkilerinin ardından 27 Eylül 2013 tarihinde Doğuş Yayın Grubu'nun eski CEO'su Cem Aydın ile evlenen Mermerci'nin,  Mila ve Lal adlarında ikiz kız bebekleri vardır.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP