USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Demet Akalın ve Alişan barışıyor mu?

Demet Akalın ve Alişan barışıyor mu?

23

30 Nisan 2018 13:36

Seren Serengil'in nişanında, aynı masada oturdular.

Dün akşam Şile Casa Lavanda Bouique Hotel'de gerçekleşen Seren Serengil ile Yaşar İpek'in nişan törenlerine katılan isimler arasında Demet Akalın ile Okan Kurt'un yanı sıra Alişan ile nişanlısı Buse Varol da vardı. Çiftler gecede aynı masada oturdu. İki çiftin arasında Avrupa Müzik Genel Müdürü Cengiz Erdem vardı. 


DEMET AKALIN: DİNLEDİK TABİİ Kİ


Çıkışta Demet Akalın ile Okan Kurt çiftine "Geccede Alişan da sahne aldı. Siz Alişan'ı dinlediniz mi?" diye soruldu. Demet Akalın, "Dinledik tabi. Niye dinlemeyelim, ayıp!" dedi. Okan Kurt ise "Biz her müziği dinliyoruz. Müzik evrenseldir" cevabını verdi.


ALİŞAN'A DA SORULDU


Buse Varol ile Alişan da çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Kendi düğünlerine 6 gün kaldığını hatırlatan çift oldukça mutlu görünüyordu. Muhabir "Son olarak" diye lafa başlayınca Alişan sözünü kesip "Ne soracağını biliyorum. O konuya girmeyelim" ricasında bulundu. Muhabir yine de Demet Akalın'ı sordu. Alişan ise "Bu konuda konuşmak istemiyorum" diyerek soruyu geri çevirdi.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP