USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Dekon projelerinde kampanya

Dekon projelerinde kampanya
29 Nisan 2018 01:33

İstanbul Finans Merkezi'nin yanında, kıymetli konumu ve değişik daire alternatifleriyle her türlü gereksinime yanıt veren Dekon Senkron'da tamamı balkonlu 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 168 dairenin yanı gizeme, 10 adet de ticari birim bulunuyor.Yaklaşık 5.

İstanbul Finans Merkezi'nin yanında, kıymetli konumu ve değişik daire alternatifleriyle her türlü gereksinime yanıt veren Dekon Senkron'da tamamı balkonlu 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 168 dairenin yanı gizeme, 10 adet de ticari birim bulunuyor.

Yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan 17 katlı projede, 1+1 daireler yoğun arz görüyor. Dekon Senkron'un son 2 adet 1+1 dairesinden birine sahip olmak isteyenlerin avantajlı ödeme maliyetleri için Dekon Senkron satış büroyu ile bağlantı kurmaları gerekiyor.

168 taşıtlık kapalı otopark alanı, sarih havuz, spor salonu, çocuk reyin alanları gibi sosyal alanların yanı gizeme, sosyal donatı alanlarıyla da dikkat sürükleyen Dekon Senkron'un altında iki sarih kat biçiminde bulunan alanda, kafelerden lokantalara, marketlerden değişik lüzumlara müteveccih alışveriş ve hizmet alanlarına kadar pek çok mağaza bulunuyor. Dekon Senkron projesinde kalan son 20 daireye özel değişik ödeme alternatifleri bulunuyor.

Bahar Kampanyası Kapsamında; Vadeli alımlarda liste maliyetinden %10 indirim yapılan Dekon Senkron projesinde alıcılara 24 Ay 0 Faiz imkanı da sunuluyor. Dekon Senkron'da peşin alımda ise liste maliyetinden yapılan %10 indirime ek %10 indirim daha yapılıyor.

Finans Merkezi'nin yanında, yaşamın bütün içerisinde konumlanan Dekon Senkron, Ataşehir'in merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Finans Merkezi kapsamında yapılacak metro hattı ise, Dekon Senkron'a erişimi daha da basitleştirecek. Tasarıya göre, metro durağı Dekon Senkron'a 500 metre mesafede yer alacak. Projeye 150 metre mesafede ise sağlık kurumu ve mektep inşaatı için çalışmalar başlatıldı.

Kaçırılmayacak Yatırım Fırsatı: Dekon Luna

İstanbul Finans Merkezi'nin yanında, tek blok olarak yükselecek olan Dekon İnşaat'ın yeni projesi Dekon Luna, taban + 14 kat ve 90 daireden oluşuyor.

Sarih havuz, kapalı otopark ve bir rezidansın gerektirdiği tüm konforu sunan projede, balkonlu daire opsiyonu da bulunuyor. 1+1 ve 2+1 daire alternatifleri bulunan Dekon Luna' da, daire büyüklükleri 52 ile 119 metrekare arasında değişiyor.

Dekon Luna'da, Bahar Kampanyasına özel, Vadeli alımlarda liste maliyetinden %10 indirim yapılıyor. Ayrıca 36 Ay 0 Faiz imkanı da sunuluyor. Dekon Luna'da peşin alımda ise liste maliyetinden yapılan %10 indirime ek %10 indirim daha yapılıyor.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP